Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dodge caliber | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Dodge , 86

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dodge caliber,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dodge caliber Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:28 Dyqani ,

Godge CALIBER 2.0 Benzin+gaz AUTOMAT

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:43 ,

DODGE CALIBER

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Korr 15:38 ,

Dodge Caliber 2.0 nafte, 2008, Manual 6+1 marsha, Klima,

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 23:54 ,

Dodge

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 23:54 ,

Dodge Caliber 2.0 Disel 2009 Manual

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 12:37 ,

PJES PER DODGE CALIBER 2.0 CRD 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 15:52 ,

Okazion dodge caliber 2.0 crd

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 14:12 ,

Shitet Dodge Caliber , 2.0 Benzine , 4 000 euro

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Shk 11:36 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFT 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 20:06 ,

Shes dodge caliber

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 15:08 ,

Shitet dodge caliber 2.0

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Dhj 14:32 ,

Shitet makine Dodge Caliber

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 13:36 ,

Shitet Dodge caliber

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 17:09 ,

Dodge caliber 2.0 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 19:25 ,

DODGE CALIBER

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 06:30 ,

Dodge Caliber

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 19:53 ,

Dodge Caliber AUTOMAT 2007 GAZ~BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 22:12 ,

Shitet makine Dodge Caliber

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 03:27 ,

dodge caliber SXT 2.0L benzin+ gaz

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 08:31 ,

Shitet makine Dodge Caliber

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Sht 13:05 ,

Shitet Okazion Dodge Caliber

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 21:38 ,

okazion dodge caliber

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 14:24 ,

Shitet OKAZION��

3 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 08:11 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 21:39 ,

Dodge caliber

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 00:15 ,

Dodge Caliber

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 12:30 ,

dodge caliber 2.0 naft okazion per pak dit

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 21:20 ,

Dodge Caliber 2.0 naft 2008.

3 490 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 17:30 ,

Shitet dodge caliber

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Mar 08:18 ,

DODGE CALIBER 2.0 NAFTE 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 01:04 ,

Dodge

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 23:02 ,

Dodge Caliber 2.0 CRD

4 490 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Jan 18:05 ,

Dodge Caliber

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Dhj 11:36 ,

Okazion Dodge Caliber 2009 nafte

4 609 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Dhj 06:35 ,

Dodge Caliber 2010 2.0 Naftë

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 12:02 ,

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Sht 09:06 ,

SHITET DODGE CALIBER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 00:17 ,

SHITET DODGE CALIBER

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 23:12 ,

Shitet Dodge Caliber

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 22:02 ,

Dodge Caliber

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 23:29 ,

Shitet Dodge Caliber

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Korr 23:34 ,

U shit flm

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 14:09 ,

OKAZION DODGE CALIBER 2.0 CRD

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 19:29 ,

Dodge caliber 2.0 naft viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 16:06 ,

Dodge Caliber 2.0 Nafte

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Tet 10:49 ,

Makine Dodge Caliber crd nafte 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Gush 12:33 ,

Dodge Caliber 2.0 nafte

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 08:16 ,

Dodge Caliber Okazion������

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Gush 21:47 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dodge caliber | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione