Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

diferencial | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 16
Land Rover , 15
Toyota , 14
Ford , 10
Nissan , 10
Jeep , 8
Opel , 7
Fiat , 6
BMW , 5
Seat , 4
Kia , 3
Hyundai , 2
Mazda , 2
Peugeot , 2
Artega , 1
Chevrolet , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Jaguar , 1
KTM , 1
Lada , 1
Maserati , 1
MG , 1
Porsche , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Tata , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe diferencial,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj diferencial Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:02 Makina , Tiranë

Shitet toyota rav4

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:52 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2001 ��

5 986 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:41 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz GTC AMG 2018

120 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 01:52 Makina , Korçë

Opel Zafira 1.9 cdti ti te kuqe.okazion

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Nën 23:45 Makina , Tiranë

Shitet x5m50d

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Nën 14:32 Makina , Tiranë

JEEP WRANGLER SAHARA

26 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Nën 21:16 Makina , Fier

Shitet

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Nën 15:35 Makina , Kurbin

diferencial

5 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Tet 10:20 Makina , Sarandë

Land Rover Discovery Sport 2015

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Tet 01:24 Makina , Tiranë

Okazion Hyundai Santa Fe

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Tet 23:58 Makina , Tiranë

Audi a6 2.0 TDI 40 S-Line ( makina ndodhet ne gjermani )

33 799 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 15:08 Makina , Shkodër

Dodge Nitro 2.8 Nafte

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 23:22 Makina , Tiranë

Shiten 2 Makina Kia Sorento 5500EURO

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 01:35 Makina , Tiranë

OKAZION Porsche Cayenne GTS super gjendje SHITET

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Sht 09:12 Makina , Tiranë

Shitet Peugeot 508 HYBRID 4x4 - Diesel & Electric

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:46 Makina , Tiranë

Mitsubishi L200

28 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Sht 23:46 Makina , Elbasan

diferencial me gjith ur dhe shtangat

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Sht 20:10 Makina , Fier

Ml 320

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 01:01 Makina , Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA

39 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 21:11 Makina , Tiranë

A8L 4.2 TDI Presidenciale (Me porosi) Me targa

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 17:19 Makina , Tiranë

Land rover freelander

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 12:15 Makina , Kukës

Shitet Zetor

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 14:49 Makina , Tiranë

Okazion mazda rx8

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Qer 07:08 Makina , Tiranë

Shitet toyota rav4

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 07:08 Makina , Tiranë

Shitet toyota rav4

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 14:38 Makina , Tiranë

FiAT Bravo 1.9

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 03:29 Makina , Fier

shitet benz 308

2 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 03:29 Makina , Fier

shitet benz 308

2 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 03:29 Makina , Fier

shitet benz 308

2 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
08 Qer 03:29 Makina , Fier

shitet benz 308

2 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Qer 19:14 Makina , Fier

shitet benz 308

2 800 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
19 Maj 20:17 Makina , Tiranë

Shitet BMW M5

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 22:27 Makina , Tiranë

Mitsubish L200

9 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 01:24 Makina , Gjirokastër

Opel Kadett

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 01:38 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz W124 E250

8 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Pri 11:46 Makina , Tiranë

Audi A4 2014 Quattro Premium Plus S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 17:13 Makina , Vlorë

Toyota Celica ST

4 500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 06:47 Makina , Durrës

Toyota Rav4 D-CAT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 21:33 Makina , Durrës

Audi a8 4.2 benzine super full okazion!

17 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Shk 17:56 Makina , Tiranë

Shitet TOYOTA RAV4 2012 4x4

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Jan 12:47 Makina , Durrës

Audi A6 premium,mundesi nderrimi ..

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 16:06 Makina , Tiranë

LAND ROVER DISCOVERY 300TDI ES MANUAL

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 21:44 Makina , Shkodër

Mercedes benz 208

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Jan 15:02 Makina , Elbasan

Mercedez-benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:02 Makina , Elbasan

Mercedez-benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:02 Makina , Elbasan

Mercedez-benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:02 Makina , Elbasan

Mercedez-benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 15:00 Makina , Durrës

Audi a6 premium,full,(mundesi nderrimi)

16 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj diferencial | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione