dacia | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 233
BMW , 183
Ford , 167
Dacia , 144
Toyota , 72
Fiat , 67
Opel , 60
Nissan , 34
Renault , 32
Peugeot , 30
Citroën , 26
Land Rover , 22
Mitsubishi , 19
Volvo , 18
Smart , 14
Jeep , 13
Porsche , 13
Lancia , 12
Seat , 12
Mazda , 11
MINI , 11
Hyundai , 10
Honda , 8
Jaguar , 8
Chevrolet , 7
Ssangyong , 6
Chrysler , 5
Saab , 5
Škoda , 4
Dodge , 3
Suzuki , 3
Kia , 2
Lexus , 2
Lincoln , 2
Acura , 1
Bentley , 1
Cadillac , 1
Hummer , 1
Isuzu , 1
Subaru , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dacia,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dacia Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:00
Linku:
,

Golf 5 Gt Sport Fabrike

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05
Linku:
,

Golf 5 Gt Sport Fabrike

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50
Linku:
,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 14:45
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:57
Linku:
,

C-Class 300 AMG Benzin/gaz

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 15:56 ,

Mercedes benz c class 220

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:55 ,

Mercedes Benz C Class C220 AUTOMAT FULL OPTION

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 ,

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 ,

Okazion E350 4 matic

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:54 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Okazion Ford fiesta benzin-gaz

5 299 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:54 ,

Okazion peugeot 107

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:54 ,

Okazion toyota prius hybrid

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 ,

Okazion Ford focus 2013

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:54 ,

Okazion C300 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:52 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:51 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:51 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:51 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:51 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Citroen ���� Picaso

2 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:50 ,

DACIA 2012 OKAZION

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

Okazion Volkswagen Lupo

1 620 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:49 ,

Mercedes Evo E300 Benzine Super Gjendje❌Okazion!!

6 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 ,

Mercedes benz c class

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:48 ,

Okazion Dacia Sandero 2011 1.4 Benzin Gaz

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:47 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:46 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Ford C max

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:44 Dyqani ,

Mercedes-Benz

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:40 ,

Reno megana..me letra te sapo paguera Okazionnn

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:39 ,

Hondai Terracan .. super gjendje ... okazion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:39 ,

Mercedes cls 320 ..NDRROHET..

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:39 ,

Chervolet captiva..me letra te sapo paguera ..OKAZION..

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:38 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:38 ,

Mercedes C 300 AMG benzin gaz

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:38 ,

//OKAZIONN// GOLF 5 2.0 NAFT AUTOMATIKE PADISKUTUESHEM

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 ,

Mercedes c 220 ..LETRAT E SAPO PAGUERA...

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:37 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 2007 192.000 KM ORIGJINALE����

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 ,

Mercedes e 280 evo benzin gaz OKAZION

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:37 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 6 MARSHE ����

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:36 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 AUTOMATIKE 117.000 KM MOTORR 2012

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:36 ,

Mercedes c 220 avangard..letra te sapopaguera..

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:36 ,

OKAZION CITROEN C 2 1.4 NAFT AUTOMATIKE ����

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:36 ,

Mercedes C 220 evo avangard

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:36 ,

BMW 118 BENZIN/GAS AUTOMATIKE SAPOTARGUAR���� IMPIANT PRINC

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:36 ,

Mercedez ml 320 ...Sport...

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:35 ,

Mercedes E 270 amg

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dacia | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione