Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

crafter - Makina Të gjitha në Shqipëria

Citroën , 1
Ford , 1
Seat , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe crafter,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj crafter Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:46 Makina , Fier

⚫️ VW Crafter 2.0 TDI 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 14:32 Makina , Tiranë

CRAFETER 14+1 24 mij km

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 14:37 Makina , Berat

Ford Transit 2016 PA DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 11:47 Makina , Fier

VW Crafter 2.0 TDI viti 2015

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 00:01 Dyqani Makina , Tiranë

Crafter 2016 MAX

14 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Gush 16:33 Makina , Tiranë

Shitet crafter 18+1

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 18:55 Makina , Tiranë

Crafter MAX 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Korr 09:52 Makina , Tiranë

Vw crafter

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 12:23 Makina , Tiranë

Crafter maxi (Frigo)

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 12:18 Makina , Kukës

VW Crafter 2.0TDI 35 Maksi gjatsia i posa ardhur viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 12:14 Makina , Kukës

Mercedes Sprinter 310CDI Standard i posa ardhur viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 23:05 Makina , Vlorë

Furgon Volswagen crafter 35 ne shitje

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:18 Makina , Vlorë

Crafter TDI bluetdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 21:54 Makina , Vlorë

Super Okazion Crafter

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 17:50 Dyqani Makina , Tiranë

��SHITET VW CRAFTER 2019 2.0TDI��

18 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Maj 15:46 Makina , Tiranë

Crafter 2009

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 17:13 Makina , Vlorë

Wolsvagen crafter 2017 35 ne shitje

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:55 Makina , Tiranë

Okazion ! Shitet Wolkswagen Crafter, Viti 2014

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 20:48 Makina , Tiranë

GOLFI 6 OOKAZION !!!

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:39 Makina , Tiranë

Golf 6

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 11:59 Makina , Vlorë

Shitet VW Crafter

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 09:20 Makina , Kukës

W Crafter 2.0 TDI 177 HP, DSG

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 03:12 Makina , Vlorë

2.5.TDI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 02:24 Makina , Elbasan

Vw crafter 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:41 Makina , Elbasan

Vw crafter 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:40 Makina , Durrës

MINIBUS 9 vendesh Volkswagen Caravelle

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 14:15 Makina , Tiranë

CRAFTER

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 14:15 Makina , Tiranë

CRAFTER me FRIZ

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 12:51 Makina , Tiranë

Vw crafter

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 13:20 Makina , Tiranë

CRAFTER

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 12:29 Makina , Korçë

Volkswagen

11 111 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 21:41 Makina , Korçë

Okazion

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 19:33 Makina , Vlorë

Shitet Fugon VolksWagen Crafter I 2015

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 20:41 Makina , Elbasan

Volkswagen Crafter 2.5 2010 LUNGO!

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:46 Makina , Fier

Crafter 0695267423

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 15:08 Makina , Tiranë

Shitet VW Crafter

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 14:02 Makina , Durrës

Okazionn!!!!! Vw crafter 2007 6+1 11000€

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 21:25 Makina , Fier

Vw crafter 0695267423

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 20:22 Makina , Durrës

crafter 2.5 naft viti 2008 kamjo manual 6+R letra per nje vi

14 000 EUR

20 Tet 10:42 Makina , Tiranë

Ocasion

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 22:01 Makina , Fier

Crafter 0695267423

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 21:11 Makina , Fier

Crafter 0695267423

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 11:59 Makina , Krujë

Crafter 2.5 Nafte me dogan te paguar gati per targa

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 22:54 Makina , Fier

Volkswagen crafter

17 000 EUR

23 Sht 10:42 Makina , Tiranë

Okazion! Shitet / Nderrrohet - Volkswagen Crafte - Viti 2014

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 20:50 Makina , Fier

Volkswagen Crafter 2.5 TDI-kuqe

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 04:19 Makina , Durrës

Crafter ne shitje

15 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 22:37 Makina , Berat

VW crafter

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 12:28 Makina , Tiranë

Volkswagen Crafter

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 13:26 Makina , Kukës

Seat Altea 1.9 TDI KLIM Transpoter 2 Ulse 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj crafter | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Crafter në kategorinë Automjete
  • Crafter në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Golf
  • Crafter në kategorinë Makina | Toyota | Aygo
  • Crafter në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive
  • Crafter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • crafter në kategorinë Makina | Audi | A4
  • Crafter në kategorinë Automjete
  • Crafter në kategorinë Makina | Mercedes-Benz
  • crafter në kategorinë Makina | Fiat
  • Crafter në kategorinë Makina | VW Volkswagen | T4

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione