citroen ne Shitje | Njoftimet per Makina ne Shitje

Citroën , 4199
Audi , 256
BMW , 204
Ford , 189
Toyota , 82
Opel , 75
Fiat , 75
Nissan , 46
Peugeot , 41
Renault , 40
Land Rover , 28
Mitsubishi , 22
Volvo , 21
Smart , 17
Seat , 14
Jeep , 14
Lancia , 12
Porsche , 12
Mazda , 11
MINI , 11
Hyundai , 11
Jaguar , 8
Honda , 8
Ssangyong , 7
Chevrolet , 7
Škoda , 6
Chrysler , 5
Saab , 5
Suzuki , 4
Acura , 3
Dodge , 3
Corvette , 3
Kia , 2
Lincoln , 2
Tata , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Cadillac , 1
Artega , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Subaru , 1

Gjej citroen në Shitje me çmimet më të arsyeshme. Shiko citroen ne shitje të ndryshëm si, citroen c3, citroen c4, citroen ds dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. citroen ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Gjej citroen ne shitje të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të mira. në Gjithë Shqipërinë. - citroen.16 Pri 11:24
Linku:
,

OKAZION ( per kesh ) E 350 Benzin + Gaz /AMG LINE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:35
Linku:
Dyqani ,

CITROEN C3 , 2005 , NAFTE 1.4 , K.AUTOMATIKE,

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:13
Linku:
,

Volswagen Golf 6-2011 motorr 1.6 TDI

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:01
Linku:
Dyqani ,

CITROEN DS5,2013,AUTOMAT,1.6 NAFTE,10.499 EURO

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:35
Linku:
Dyqani ,

CITROEN C4 PICASSO EXCLUSIVE 2009, AUTOMAT, NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 13:47 ,

Okazion c 230 benzin 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Okazion E300 4 matic benzin pa taks luksi full

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Okazion VW Tiguan 2.0 TSI 4*4 Automat Full

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:46 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:46 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 13:46 ,

Okazion Audi A5 S-Line 2.0 Quattro FULL

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:46 ,

Okazion VW Touareg R-Line Full

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:46 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 Dyqani ,

Shitet audi a6 benzine gaz

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:46 ,

Shiten BLETË

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:46 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:45 ,

Okazion golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:45 ,

Okazion benzin-gaz

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:40 ,

VW TOUAREG V10 5.0L-05 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:40 ,

➡️ Shitet AUDI A7 ⬅️

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:40 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:38 ,

MERCEDES EVO 200 Kompressor automat

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 Dyqani ,

�� OKAZION CITROEN C3 PICASO 2011 ��

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:37 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:37 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:36 Dyqani ,

Citroen C3 Automat‼️

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:36 ,

✅C class 2006 automat✅

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:36 ,

Mercedez Benz c klas 220 perfekte 2009 automat

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

Volkswagen Pasat automat 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 ,

W203 2006 automat OKAZION

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:34 ,

❌❌❌OKAZION❌❌❌

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:31 ,

❌OKAZION❌Mercedes C KLASS

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 ,

Range Rover Sport 3.0hse Autobiography 2012/nderrohet

26 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 ,

Okazion ! E class 220cdi 2010 mundesi nderrimi me me te lire

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

A class Automat!

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 ,

BMW x5 xdrive3.0i pa taks lluksi 7vende MUNDESI NDERRIMI

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:26 ,

AUDI RS6 +330km/h MUNDESI NDERRIM+CASH NGA JU

20 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:22 Dyqani ,

Citroen C4 Picasso 1,6 Kamjo Automatike 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:21 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:20 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:18 ,

BMW X5 ///M-PERFORMANCE

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për citroen ne shitje? Shiko njoftimet për citroen ne shitje dhe gjej citroen me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë.


Gjej citroen ne Shitje


Eksploro njoftimet për citroen ne shitje dhe gjej makina me çmimet më të arsyeshme. Shiko citroen ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura scitroen c3, citroen c4, citroen ds, dhe shumë citroen ne shitje të tjerë Kërko citroen ne shitje dhe gjej atë që të duhet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al.


Krijo Njoftime për citroen


Keni citroen që dëshironi të shisni? Krijo njoftime për citroen ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për citroen të ndryshme. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione