Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

c benzin gaz automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ford , 18
BMW , 13
Audi , 10
Citroën , 6
Opel , 3
Peugeot , 2
Volvo , 2
Renault , 2
Subaru , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Toyota , 1
BAIC , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Ssangyong , 1
Honda , 1
Jeep , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe c benzin gaz automat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj c benzin gaz automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Sht 11:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:19 Makina , Korçë

AUDI A6 2.4 V6 BENZIN + GAZ AUTOMAT ������

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:40 Makina , Berat

Mercdes c200 kompressor

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:10 Makina , Tiranë

Golf 6 2.5 Benzin +100 %GAZ Automaik

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:27 Makina , Tiranë

Benz Cls 500 Benzin gaz me letra per 1 vite

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Bmw 528 Xi Benzin Gaz me letra Okazion

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 Makina , Durrës

Jeep Grand CHerokee Benzin Gaz Okazion

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:05 Makina , Tiranë

Bmw 530D Seria 5 3.0 Nafte Look M Power E60 -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:34 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!! C KLAS 280 BENZIN & GAZ

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Makina , Tiranë

Okazion shes C class 180 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:54 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ C-200 KOMPRESSOR BENZIN-GAZ AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina , Tiranë

SHITET VOLKSWAGEN JETTA 2011 BENZINE GAZ

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:17 Makina , Tiranë

Shitet benz c klas 180 benzin + gaz Avantgarde

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:48 Makina , Tiranë

C CLASS AUTOMAT BENZIN-GAZ FULL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:59 Makina , Durrës

C 280 4matic

8 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 22:17 Makina , Pogradec

C class w204 Benzin/Gaz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Sht 14:16 Makina , Durrës

Okazion per kesh Ford Fiesta 1.6 benzin automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Sht 12:00 Makina , Tiranë

Okazion Subaru legacy benzin/gaz4x4 automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 11:16
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Sht 07:53 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C Class Benzin Gaz

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 22:36 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 11:39 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 VITI 2016 NAFTE 1.6 AUTOMAT FULL OPTIONS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 09:59 Makina , Durrës

Makina me Qera (duke filluar nga 7 euro Dita)

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:58 Makina , Elbasan

Shitet C - class w204 300 benzin - gaz. E sapo targuar.

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Sht 13:36 Makina , Tiranë

Tiguan 2015 2.0TSI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 13:36 Makina , Tiranë

Maserati GTS 530hp

45 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 13:36 Makina , Tiranë

GL320 2008

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 18:16 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 12:21 Makina , Tiranë

OKAZION!!! FORD FIESTA 1.4 AUTOMAT, Benzinë/GAZ

6 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 11:45 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Sht 21:08 Makina , Elbasan

Benzin+Gaz Automat

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 15:54 Makina , Durrës

BMW

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Sht 09:10 Makina , Fier

Toyota rav 4 2010, 2.2 Automat, FULL, Gjendje Perfekte

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 19:05 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 17:40 Makina , Korçë

Class 2008 300 4matic Kanadez (Benzin-Gaz)

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 12:03 Makina , Tiranë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Sht 15:44 Makina , Tiranë

C class automat Benzin gas

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 22:32 Makina , Tiranë

��KERKOJ AUDI A5 2010-2011 2.0 NAFTE AUTOMAT. 9000 euro ����

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 10:43 Makina , Tiranë

C class 250 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Sht 15:32 Makina , Durrës

MAKINA ME. QERA

30 EUR / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Sht 23:53 Makina , Tiranë

Benz

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 20:15 Makina , Elbasan

Benzin+Gaz. Automat

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 12:34 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMAT VITI 2004 BENZIN+GAZ FULLLLLLLLLLLLL

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 12:27 Makina , Lezhë

C class 300 Gaz - Benzin

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 09:48 Makina , Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj c benzin gaz automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione