Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 21466
Mercedes-Benz , 1139
Audi , 350
Ford , 167
Volvo , 134
Land Rover , 108
Opel , 81
Toyota , 74
Fiat , 62
MINI , 54
Renault , 49
Nissan , 41
Citroën , 35
Peugeot , 35
Smart , 30
Porsche , 27
Seat , 26
Škoda , 17
Jeep , 17
Alfa Romeo , 15
Jaguar , 15
Mitsubishi , 15
Mazda , 13
Chrysler , 9
Hyundai , 9
Rover , 9
Dodge , 9
Lancia , 9
Honda , 8
Chevrolet , 7
Cadillac , 6
Acura , 6
Saab , 6
Ssangyong , 5
Isuzu , 4
Suzuki , 4
Kia , 4
Alpina , 4
BAIC , 3
Lincoln , 3
MG , 3
Aixam , 3
Subaru , 3
Bentley , 2
Ferrari , 2
Hummer , 1
Maserati , 1
GMC , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 08:29
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive ( M SPORT ) 2014 SAFETY PACKAGE FULL!!!

31 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:49
Linku:
Makina , Durrës

Mercedes Benz C220d Coupe 9G 2017 Okazion

19 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:59
Linku:
Makina , Tiranë

Benz C250 2012 benzine/gaz 4matic

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:29
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3.28 d,NAFTE,2014,M-LOOK ,KAMERA,NAVI FULL!!!

15 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:33
Linku:
Makina , Korçë

Bmw E60 Seria 5 525xd

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:14 Makina , Korçë

Bmw 520i b/g ndrohet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

Bmw 320 automat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:44 Makina , Tiranë

BMW X5 50d 32.500€ ❌OKAZION❌

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

bmw 550i

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Bmw Seria 1 Full Option

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

shitet

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 13:03 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

BMW E 60 528i x drive 2010 Benzin - Gas

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

Bmw 320d

1 999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 328i 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:06 Makina , Tiranë

BMW seria 5 528I 2011 M Performance

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 DSG BLUEMOTION - GERMAN EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:57 Makina , Tiranë

BMW X6 M Performance 2011 Naft

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:54 Makina , Durrës

Shitet-nderrohet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:27 Makina , Fier

BMW

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

BMW 750i X-DRIVE -12 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

BMW X6 5.0L INDIVIDUALE-11 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:21 Makina , Tiranë

BMW X5 PANORAMIC-10 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

TOURAN 1.6 2011 AUTOMATIK ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Makina , Tiranë

W204 C300 benxin gaz

8 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

Bmw X5 Diezel

77 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:48 Makina , Tiranë

Bmw X3 Diezel

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 Makina , Fier

BMW-730 Super

10 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:42 Makina , Shkodër

Bmw 525d 2.5 Nafte Automatike 2006 Tavan Panoramike

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:42 Makina , Pogradec

Bmw X6 3.5 Xdrive BiTurbo 2011 Nafte Automatike Full Options

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:42 Makina , Korçë

Shitet&Nderrohet Bmw 520d 2.0 Nafte 2011 Manuale Okazion

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Ford Kuga 2.0Diesel ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Audi q5 S Line Fabrike 3.0Diesel����

15 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

FORD KUGA INDIVIDUAL 2.0TDCI 4WD

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

Okazion..

27 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:05 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0

12 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:01 Makina , Tiranë

Shitet&nderrohet me Apartament BMW 730 LD INDIVIDUAL

40 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:43 Makina , Fier

Bmw X5 3.5d 2014 full option OKAZIONN

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:37 Makina , Elbasan

BMW 320d AUTOMAT VITI 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E 280

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 Makina , Tiranë

BMW E46 320D Manual Portobagazh

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:15 Makina , Tiranë

Shitet-ndrrohet bmw e60

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:15 Makina , Tiranë

Sapoerdhur Ml 350 4-Matic Bluetec Full option !!! Nderohet

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:15 Makina , Tiranë

SHITET BMW X6 4.0D X-Drive Full option.

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:12 Makina , Berat

Shitet&Nderrohet Bmw X5 Viti 2009 3.0 Nafte Automatike

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 Makina , Tiranë

Bmw X5 3.5 Xdrive BiTurbo Nafte Automatike 2017 M///Design

35 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:08 Makina , Krujë

Bmw Serie 1 2.0 Nafte Manuale Viti 2006

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:05 Makina , Krujë

Bmw X6 3.5 Xdrive BiTurbo 2011 Nafte Automatike Full Options

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw bmw bmw bmw bmw bmw bmw | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione