Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

biciklete - Makina Të gjitha në Shqipëria

Opel , 6
BMW , 6
Fiat , 6
Audi , 5
TVR , 3
Smart , 3
Toyota , 2
Alpina , 2
Artega , 2
MG , 2
BAIC , 1
Seat , 1
Acura , 1
Renault , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe biciklete,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj biciklete Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:33 Makina , Tiranë

VW TIGUAN HIGHLINE

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Opel Insignia--2010--automat

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:33 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

VW GOLF 5--1.9 nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE--1.9---2007

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

E-CLASS 2012---Avangarde

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

C-CLASS 320 DISSEL 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:30 Makina , Tiranë

MB SPRINTER 313 3 XL

13 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:24 Makina , Korçë

Tiguan 2010 automat Gaz

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:06 Makina , Tiranë

��OKAZJOON! BMW X1 2.0 VP 2011��

6 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:02 Makina , Tiranë

OKAZJON RENO MODUS 1.6 B 2010 (CH)

1 840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:02 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:42 Dyqani Makina , Vlorë

Range Rover Sport HSE Dynamic 3.0 Diesel

65 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Qer 12:15 Makina , Tiranë

E SHITUR

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Qer 15:30 Makina , Tiranë

Ambulance Sprinter 2012 Automat full option

26 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 09:44 Makina , Korçë

Tiguan automatik 2.0 gaz/benzinë

8 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 19:22 Makina , Durrës

Biciklete gjermane. E Re!

330 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 21:16 Makina , Tiranë

Jeep Benzin Gaz 2010

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Maj 13:09 Makina , Tiranë

VW GOLF 6 GTI

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Smart te ndryshem

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Tirana Smart Center..... erdhi furnizimi ��

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 18:23 Makina , Vlorë

Gl320 Blutec super okazion!!!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 12:58 Makina , Durrës

Opel Astra 2006

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 00:51 Makina , Durrës

shitet slk cabrio

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Mar 11:13 Makina , Tiranë

OKAZION Lancia Thema 3.O Nafte 7900 Euro

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 09:23 Makina , Lushnjë

AUDI Q7

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 20:51 Makina , Librazhd

Piste Vrapi Dhe Biciklete

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Mar 15:48 Makina , Vlorë

SANTANA PS - 10 2.8 NAFTE 2008 7,500 EURO

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Mar 15:50 Makina , Vlorë

FURGON FIAT SCUDO 8+1 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 15:40 Makina , Vlorë

GOLF 6 .14 BENZIN 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 18:09 Makina , Durrës

C200 kompressor gaz/benzine

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 18:46 Makina , Tiranë

Shitet Audi A8 L Presidenciale 2015

38 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 07:59 Makina , Vlorë

SHITET E 350 4 Matic AFFALTERBACH AMG FABRIKE

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Qer 08:24 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Panda 2013 1.2 benzine

4 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 16:03 Makina , Tiranë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 10:06 Makina , Korçë

seat leon

3 600 EUR

19 Shk 16:57 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2012

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Tet 16:55 Makina , Vlorë

Shitet biciklet Cannondale

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Tet 13:47 Makina , Tiranë

BICIKLETE ELEKTRIKE 26

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Gush 13:03 Makina , Durrës

Shitet Fiat Panda

4 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 13:45 Makina , Korçë

OKAZION BICIKLETE

100 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Korr 13:33 Makina , Korçë

Biciklete

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 14:17 Makina , Tiranë

SHITET BICIKLETE KTM GJERMANE 28* CITY BIKE

370 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 15:47 Makina , Tiranë

Biciklete okazion

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 13:44 Makina , Tiranë

SHITET KS CYCLING BICIKLET GJERMANE 27*

300 LEK

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 12:52 Makina , Tiranë

��������Toyota Auris 2.0 d4d Okazjon..!!!��������

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 20:00 Makina , Durrës

Shitet biciklete germatec gjermani ne gjendje perfekte

220 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj biciklete | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione