benz slk | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz slk,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz slk Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:14 ,

Benz SLK Cabrio

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:47 Dyqani ,

Mercedes Benz Slk 2.0cc benzine 2002 kabriole

3 599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 21:35 ,

Shitet ose Ndrrohet. Slk

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 08:10 ,

mercedes SLK 200 kompresor kabriolet

7 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 16:48 ,

Benz mercedes SLK 200 nga europa

1 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 13:18 ,

Mercedes Benz SLK 350

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Shk 15:11 ,

Shitet slk 200 kompressor

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Dhj 11:25 ,

Benz SLK 230 Benzin+Gaz Kabriolet ��OKAZION��

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Dhj 15:42 ,

MERCEDES BENZ SLK 200 KOMPRESOR

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Dhj 03:24 ,

Mercedes-Benz*** SLK 200 Kompressor Automatik

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 08:37 ,

Benz Slk Benzin-Gaz

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 19:30 ,

Mercedes-Benz SLK 200 Cabrio 7G-Tronic AMG

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Nën 11:14 ,

Mercedes Benz SLK

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 09:26 ,

Mercedes Benz SLK

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 19:05 ,

Shitet Mercedes Benz Slk.

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Tet 15:57 ,

Mercedes Benz slk

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 00:00 ,

Shitet Mercedes- Benz..

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Sht 23:04 ,

Shitet Mercedes- Benz..

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Sht 23:40 ,

Mercedes-benz SLK 230 Kompresor Cabrio

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 11:51 ,

Mercedes-Benz SLK 250 Cabrio

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Korr 20:34 ,

Mercedes-Benz slk 200 kompressor

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 16:50 ,

Mercedes-Benz slk 350 -05

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 12:08 ,

Benz slk look amg ndrrohet+diferencen nga ana ime

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Mar 22:02 ,

Mercedes Benz SLK 2001 Kabriole Full

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Jan 08:39 Dyqani ,

U SHIT Mercedes-Benz SLK Kompressor

7 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 18:13 ,

Mercedes-Benz SLK 200 Cabrio 7G-Tronic AMG

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 18:13 ,

Mercedes-Benz SLK 200 Cabrio 7G-Tronic AMG

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Nën 18:20 ,

Shitet Mercedes Benz SLK 230 Automat Gaz-Benzin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Tet 21:18 ,

Mercedez benz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 18:43 ,

Shitet ose nderrohet Mercedes Benz Slk 230

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Sht 22:34 ,

Okazion��Mercedes-Benz SLK Kabriolet Gaz Benzin

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 10:00 ,

Mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 19:32 ,

Vw Caddy 1.9 TDI 4x4 Gjip

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 13:23 ,

Mercedes Benz SLK230 kompressor

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Maj 18:58 ,

Shitet SLK 200 benzine Super Okazion

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 17:19 ,

Mercedes gaz-benzin

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 09:58 ,

shitet benz slk 200 benzin ose ndrrohet me dyer

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 17:32 ,

Shitet per arsye ekonomike

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Nën 23:03 ,

Mercedes Benz C 200 w204

9 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:04 ,

Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor, kabriolet.

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 11:55 ,

Mercedez Benz Slk 320 V6

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 21:39 ,

Shes/Nderrohet me motor uji M.Benz SLK 200,benzine

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:33 ,

Mercedes benz slk -350

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 14:57 ,

mercedes benz slk 200 kompresor ne gjendje perfekt

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Pri 21:10 ,

Shitet Benz slk230 per arsye mosperdorimi

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Pri 10:57 ,

MERCEDES BENZ SLK 200

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
04 Pri 20:10 ,

Mercedes benz slk 200 kompresor

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 12:09 ,

Mercedes 270 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz slk | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione