Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz 350 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2160
Audi , 98
BMW , 51
Toyota , 45
Ford , 43
Opel , 25
Citroën , 12
Land Rover , 11
Fiat , 11
Smart , 11
Volvo , 10
Renault , 10
Seat , 9
Porsche , 8
Peugeot , 6
Honda , 6
Chevrolet , 5
Nissan , 4
Hummer , 3
Škoda , 3
Hyundai , 3
Ssangyong , 3
Lancia , 3
Cadillac , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
BAIC , 1
Suzuki , 1
Maserati , 1
Jaguar , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
Daihatsu , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz 350,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz 350 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:09
Linku:
Dyqani ,

Shitet Mercedes Benz ML 350 Bluetec

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:57
Linku:
,

Volvo XC60 Full ‼️Panoramic

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:52
Linku:
,

VOLVO XC60 FULL ‼️PANORAMIKE ‼️

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:08
Linku:
,

BMW 535i M-Packet Twin Power Turbo 2011 Automat ✅

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 14:55 ,

Mundesi nderrimi

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:54 ,

OKAZION BMW 7 SERIES PRESIDENTIAL

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 ,

OKAZION MERCEDES-BENZ S350 PRESIDENTIAL

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:54 ,

SHITET MERCEDES BENZ GLE 350 D GJERMANIE

37 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:53 ,

OKAZION E KLAS

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

Okazion Superfull

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz C200

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz S350

34 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz GLA 200 4Matic

19 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz CLA200

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:52 ,

Audi A4 Avant 2.0 Nafte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Mercedes benz CLS 250 Bluetec 4Matic

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:48 ,

Bmw x3 xDrive28i + Gaz

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 ,

SHİTET ML 350 VITI 2015 OKAZION !!!

23 950 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Dyqani ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec 2012

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

Shitet E Class 11500€ ( pa diskutueshem)

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 Dyqani ,

ML 350 Bluefficenty 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:40 ,

Tiguan PANORAMA AUTOMAT 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

Land Rover FREENLANDER PANORAMA TD4

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:40 ,

Golf 6 TEAM INDIVIDUAL

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:38 ,

Hyndai

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

���� Volkswagen Passat HIGHLINE 2.0 TDI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Mercedes Benz C200 kompressor

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:31 ,

Chevrolet Kalos 1.4 benzine super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:30 ,

Touareg 2.5 TDI automat

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

Vw polo 1.4 nafte manuale viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:30 ,

��Okazion Ford focus 1.6 Naftë viti 2012

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:28 ,

�� OKAZION C CLASS��

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

Mercedes e class 350

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Audi A4 Automat DSG 9G

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Audi A3 S-Line

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:19 ,

Seat Toledo Automat DSG

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:19 ,

Audi A5 S-Line

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Reno CLIO 2012 Benzin/Gaz

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

VW Touran Automat DSG

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Smart For Twoo Cabrio 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:19 ,

Audi A3 Sportback

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 ,

Lancia Ypsilon 2008 automat

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:15 ,

C4 picasso 2008 automat 2.0 naft familjare

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

C4 picasso 2008 automat 2.0 naft familjare

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:15 ,

GOLF 5 2.0 tdi⛽ AUTOMAT 2006 look gti ����������

3 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:14 ,

PEUGEOT ���� Automatike

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

OPEL ����

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:14 ,

OPEL ���� Automatike

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:14 ,

SKODA ����

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:14 ,

MITSUBISHI ����

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 ,

Mercedes-Benz E 350(PA TAKS LUKSI)BlueEFFICIENCY AVANTGARDE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz 350 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione