Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

benz 2002 automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 3
Audi , 3
Renault , 2
Peugeot , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe benz 2002 automat,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj benz 2002 automat Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:21 Makina , Fier

Mercedes Benz A 160 Benzin Automat

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:34 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 19:36 Makina , Tiranë

BENZ C180 BENZINE+GAZ AUTOMAT SAPOARDHUR GJERMANIA

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 09:14 Makina , Tiranë

Mercedes Benz

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 15:54 Makina , Durrës

BMW

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 21:57 Makina , Shkodër

Shitet ose ndrrohet Mercedez Benz

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Sht 11:00 Makina , Gjirokastër

Shitet Mercedes Benz W 203, 220CDI, viti 2002.Automat

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 11:48 Makina , Shkodër

Mercedes Benz Ml 270 Cdi

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 18:41 Makina , Tiranë

C220 203 okazion

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 20:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 20:04 Makina , Pogradec

BENZ E 270 CDI AUTOMAT 2002 PORTOBAGAZH

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 09:07 Makina , Librazhd

Mercedes Benz c220 cdi 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 17:01 Makina , Kukës

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 17:17 Makina , Pogradec

Mercedes

77 777 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 02:24 Makina , Shkodër

Mercedes benz C-class 220 cdi automat 2002

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 10:42 Makina , Shkodër

✅ Mercedes Benz C 220 ✅

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:11 Makina , Tiranë

Shitet per aesye mos perdorimi.

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 12:50 Makina , Shkodër

✅ Mercedes Benz C 220 ✅

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 16:24 Makina , Tiranë

Shitet c270 automat

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 23:21 Makina , Krujë

mercedez-benz 4600 €

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 19:58 Makina , Krujë

shitet

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 15:35 Makina , Tiranë

E-class 220

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 12:08 Makina , Shkodër

Shitet A - class 2002 1.7 automat

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 15:49 Makina , Durrës

Super okazion

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 14:32 Makina , Durrës

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Mar 14:51 Makina , Tiranë

Mercedez benz E klas OKAZION!!

3 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 08:13 Makina , Durrës

Shitet

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 21:29 Makina , Kurbin

��U SHIT Mercedes-Benz C220 Automat U SHIT��

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 22:12 Makina , Fier

Mercedes Benz 203

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:07 Makina , Durrës

Super Mjet Super Çmim

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 17:54 Makina , Tiranë

Mercedez - Benz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 15:33 Makina , Korçë

U SHIT✅ Mercedes Benz C 220 CDI

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:45 Makina , Mat

C220 automat me tgjitha sherbimet

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:44 Makina , Mat

C220 automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:44 Makina , Mat

C220 AUTOMAT

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:36 Makina , Mat

Mercedes benz automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 14:40 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C220 CDI

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 21:23 Makina , Fier

Mercedes Benz 220 Automat

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 10:27 Makina , Tiranë

okazion mercedes benz

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 14:56 Makina , Tiranë

C220 Automat

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 07:09 Makina , Mat

W203 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 07:03 Makina , Mat

C220 automat

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 20:17 Makina , Tiranë

Shitet benz 220

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:06 Makina , Tiranë

super mercedes

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 16:54 Makina , Korçë

Mercedes-benz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 10:33 Makina , Tiranë

mercedes benz 200 naft automat

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 10:57 Makina , Vlorë

Mercedez C class

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 14:31 Dyqani Makina , Tiranë

OKAZION��Shitet E CLASS 2002 AUTOMAT 3500€

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Shk 11:43 Makina , Tiranë

c klas 220 naft automat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 21:22 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes benz

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj benz 2002 automat | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione