a 180 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 1068
Audi , 77
BMW , 63
Ford , 41
Opel , 19
Toyota , 16
Fiat , 15
Renault , 10
Peugeot , 9
Citroën , 8
Nissan , 7
Honda , 5
Smart , 5
Jeep , 5
Hyundai , 4
Volvo , 4
Chrysler , 3
Jaguar , 3
Saab , 3
Mazda , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Lancia , 2
Porsche , 2
MINI , 1
Seat , 1
Hummer , 1
Acura , 1
Dodge , 1
Tata , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a 180,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj a 180 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:13 ,

Opel astra benzin gaz automat

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 23:04 ,

AUDI RS6 337KM/H CASH/NDERRIM +CASH

19 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:02 ,

Mercedes Benz E220 Cdi 2010 Automat/ndrrim me te lire

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

A class 180 naft kamjo automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:50 ,

Sllon S280 Benzin Super Okazion

6 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:42 ,

Mercedes benz C220 Avantgarde

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:40 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:29 ,

Mercedez A-Class 180 2006

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:59 ,

Classe A 180 CDI,Automat ! Super Gjendje ! Shitet-Nderrohet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:59 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI AUTOMATIK 2007 GATI PER TARGA

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:59 ,

MERCEDES A CLASS 180 CDI AUTOMATIKE 2007 GATI PER TARGA ����

3 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:52 ,

Audi A4 Automatike Gaz/Benzin 100%

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:17 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:17 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 ,

A class Automat!

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 ,

OKAZION E CLASS 220 full ����

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

vw caddy 1.6 benzin+gaz ����

5 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

Mercedes Benz SLK 200 kompresor

7 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:11 ,

mitsubishi outlander 69 000 km benzin gaz

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:06 ,

A CLASS AVANTGARD VITI 2007 AUTOMAT OKAZION!

3 590 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 ,

!Okazion! Mercedez benz A class 180 naft automat viti 2010

5 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

Okazion mundesi nderrimi

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 ,

Smart forTwo

3 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:39 ,

Citroen C3

3 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:28 ,

OKAZION CRUZE 1.6 ECOTEC BENZIN

3 870 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:22 ,

Shitet A class 2010 automatike, 1.6 nafte

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:17 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:09 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:06 ,

Çelës me 2 dhe 3 dalje, me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:49 ,

Hyundai ���� i 10

3 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:28 Dyqani ,

Shitet Mercedes-benx A klas 180

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 Dyqani ,

MAKINA ME QERA TIPE TE NDRYSHME DUKE FILLUAR NGA 1500 LEKE

1 500 LEK / ditë

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:17 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - A Class 180 Cdi Diesel Automat

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:11 Dyqani ,

OKAZION A-CLAS 180 DIEZEL MANUAL 6+1

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:05 ,

Mercedes Benz A 180 Naft

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 ,

A CLASSE 180 CDI AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:42 ,

Mercedes Benz A Klas 180 Cdi Avangart Automatike 06

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 ,

BENZ A180 AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:13 ,

FORD MONDEO VITI 2009,AUTOMATIKE, 2.0 NAFT, FULL OPTION

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:57 ,

❌SHITET E200 kompressor*AVANTGARDE* AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:55 ,

❌SHITET AUDI A4 2.0i *AVANT*/AUTOMAT/175.000KM❌

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:55 ,

❌SHITET E-CLASS 240*AVANTGARDE*/BENZINE+GAZ/AUTOMAT/❌

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:53 ,

Mercedes-Benz A clas 180

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:31 ,

AUDI A4 2.0NAFT 2009 FULL OPSION AUTOMATIK

6 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:31 ,

OPEL ZAFIRA 1.9NAFT 2008 (7+1) SUPER GJENDJE

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 ,

A CLAS 180 CDI KAMJO AUTOMATIKE VITI 2007 DURRES

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a 180 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione