Zvicra | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1192
Mercedes-Benz , 1183
Ford , 584
Audi , 482
Smart , 445
Toyota , 367
Opel , 346
BMW , 310
Volvo , 303
Fiat , 211
Nissan , 185
Citroën , 170
Renault , 151
Peugeot , 127
Mazda , 81
Hyundai , 66
Mitsubishi , 66
Land Rover , 61
Škoda , 61
Seat , 59
Honda , 59
Suzuki , 48
Lancia , 39
Alfa Romeo , 37
Porsche , 32
Jaguar , 28
Chevrolet , 28
MINI , 27
Jeep , 26
Kia , 22
Daihatsu , 15
Chrysler , 9
Cadillac , 9
Ssangyong , 8
Rover , 8
Dodge , 8
Subaru , 6
Saab , 5
Daewoo , 3
MG , 3
Dacia , 2
Acura , 2
Bentley , 2
Isuzu , 1
Infiniti , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Zvicra ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Zvicra Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 20:30
Linku:
,

OKAZION Audi A3 2.0 Benzin, Manual Sapo ardhur nga Zvicra 05

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 20:32
Linku:
,

Shitet mundesi nderrimi CLS nafte 320 pa taks lluksi

6 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 22:04
Linku:
,

Makina Vjen Nga Zvicra

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 06:59 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:54 Dyqani ,

Sapoardhur nga Zvicra Opel Vivaro

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:51 ,

Honda

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:42 Dyqani ,

Mercedes-Benz A 180 CDI Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:22 ,

��VOLVO XC90 2.5 NAFT AUTOMAT.. "MUNDESI NDERRIMI"

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:20 ,

��VW-VOLKSWAGEN-CRAFTER 2.5TDI AUTOMAT VITI 2010..

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:43 ,

Toyota Yaris

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:32 ,

Mercedes Benz 2007

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:53 ,

Ford Ka 1.2 benzine, 2010, manual, klima 96000km

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 00:56 ,

Peugeot 308cc 2010 Kabrio

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:14 Dyqani ,

Golf 5 2.0fsi automat

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:14 Dyqani ,

‼️Super Okazion Toyota Aygo Automat‼️

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:13 Dyqani ,

����VW Golf 6 2009 1.4 Tsi Automat

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 Dyqani ,

‼️Vw tiguan 2.0tdi automat ‼️

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 Dyqani ,

Vw polo 1.6 benzin motorr i thjesht

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:13 Dyqani ,

⛔️Benz c240 benzin automat⛔️

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 Dyqani ,

����Bmw 730LD full full option����

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Dyqani ,

Vw polo 1.4 benzin motorr i thjesht

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:12 Dyqani ,

����Okazion Vw tiguan 2.0tdi automat����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:08 ,

Toyota carrolla 1.4 D4D

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:56 ,

Volvo S60 VITI 2005 MOTORR 2.5 BENZIN

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Dyqani ,

FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:55 Dyqani ,

SEAT ALEHAMBRA 1.8 T BENZIN 2007 ZVICRA ME DOGAN

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 ,

OPEL MERIVA, viti 2011, 50.000 KM

3 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 23:46 ,

Touran 1.9 Naft

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:46 ,

Ford Fusion

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:45 ,

Ford Focus 1.6 naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:24 ,

ml 350

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:20 ,

Touran Automat full

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

TOYOTA AVENSIS 1.8 BENZIN MANUAL 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:12 ,

SUPER OKAZION VW POLO 1.4 BENZIN AUTOMAT /ZVICRA/ 2200€

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:11 ,

HONDA FRV

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

Audi A6

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:08 ,

Skoda Octavia VRS 2.0 tsi DSG 2011

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:04 ,

Honda jazz Zvicra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:02 ,

Mitsubishi Outlander Zvicra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:02 ,

Toyota Urban Cruiser

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:56 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

FORD C MAX 1.8 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:56 ,

SUZUKI SX4 1.6 BENZIN MANUAL 2WD 2008

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Zvicra | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione