Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ZVICRA | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

VW Volkswagen , 1482
Mercedes-Benz , 1411
Ford , 713
Audi , 614
Toyota , 456
Opel , 437
BMW , 416
Smart , 409
Volvo , 332
Fiat , 255
Nissan , 233
Citroën , 186
Renault , 170
Peugeot , 158
Land Rover , 105
Hyundai , 99
Mazda , 92
Mitsubishi , 87
Škoda , 73
Honda , 68
Seat , 65
Suzuki , 58
Porsche , 44
Jeep , 43
Lancia , 40
Alfa Romeo , 39
MINI , 29
Jaguar , 29
Chevrolet , 27
Kia , 23
Daihatsu , 20
Subaru , 15
Chrysler , 10
Cadillac , 10
Ssangyong , 10
Rover , 9
Dodge , 9
Saab , 7
Daewoo , 4
MG , 3
Dacia , 2
Isuzu , 1
Acura , 1
Infiniti , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ZVICRA,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ZVICRA Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:08
Linku:
Dyqani Makina , Fier

C230 KOMPRESSOR FACELIFT BENZIN+GAZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

NISAN NOTE 1.2 BENZIN+GAZ,,,2014,,,60 MIJE KM,,nga ZVICRA

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Sht 13:19
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz E Class benzine 2010

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:47 Makina , Tiranë

MAZDA 6 2.0 BENZIN+GAZ AUTOMAT 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:47 Makina , Tiranë

SUBARU OUTBACK 4X4 AUTOMAT 2.5 BENZIN 2007

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Durrës

Ford Kuga Automat

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:03 Makina , Fier

NISSAN JUKE

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Makina , Fier

Opel Astra

5 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:54 Makina , Durrës

Ford Fiesta 1.4 Benzin 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:41 Makina , Elbasan

SHITET VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMAT

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:41 Makina , Elbasan

Touran 1.6 naft 2011 Sapo Ardhur nga ZVICRA

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Durrës

Peugeot 308

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:30 Makina , Durrës

Polo 1.4 Benzin 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:30 Makina , Durrës

Glk 250 4 Matic Nafte 2010

11 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

TOYOTA URBAN CRUISER 1.4 D4D 4×4 ZVICRA CH

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 TITANIUM ZVICRA CH

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

NISSAN QASHQAI 2.0 DCI AUTOMATIKE

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

OPEL ANTARA 2.O CDTI 4×4 AUTOMATIKE ZVICRA CH

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

FORD FOCUS 1.6 ECONETIC ZVICRA CH

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

TOYOTA YARIS 1.4 D4D ZVICRA CH

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:27 Dyqani Makina , Fier

CITROEN C4 1.6 DIEZEL 85000KM ZVICRA CH

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 13:24 Makina , Fier

Sharan Benzin Gaz 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 Makina , Tiranë

TOYOTA Verso 2011 Automat

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Korçë

����OKAZION Mercedes Benz E Clas 4Matik 250 bluefficenc2012

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

Golf 5 benzin/gaz 1.6 manual 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 Makina , Korçë

BMW 523i, 3.0, BENZINE, ZVICRA

12 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:02 Makina , Korçë

GLK 280 4 Matic BENZINE, ZVICRA

11 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Makina , Tiranë

OPEL AUTOMATIK VITI 2004 OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNN

2 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:32 Makina , Tiranë

Fiat Panda 4×4 Zvicre

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:14 Makina , Durrës

Benz Cls Look BRABUS

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina , Tiranë

smarta ne shitje , ������������069386770

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 12:01 Dyqani Makina , Tiranë

Fiat Qubo Multijet

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:56 Makina , Fier

FIESTA 1.4 BENZINE 125 MI KLM -07

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:56 Makina , Fier

Mitsubishi colt 1.3-09

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:56 Dyqani Makina , Tiranë

Okazion Volkswagen T5 transporter 9 vende nafte 2.5

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 11:49 Makina , Krujë

Shitet c240 benzin behet 100 gaz ndrim i mundeshem

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Makina , Tiranë

Shitet .nderohet.

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:44 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ E 220 AVANGARDE I VITIT 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:41 Makina , Pogradec

Mercedes Benz E320 EVO 4Matic BUSSINES EDITION SUPER FULL ��

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:41 Makina , Pogradec

Land Rover Discovery R-Dymamic Super FULL / Nderrohet

55 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:41 Makina , Durrës

Evo 280 Benzin-Gaz

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

B CLASS BENZIN AUTOMAT ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 Makina , Tiranë

VOLVO V50 ����BENZIN-GAZ AUTOMATIKE ����

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:32 Makina , Elbasan

Suzuki Sx4 1.6 Benzine/Gas 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:32 Makina , Durrës

Ford fiesta 1.4 benzine- Viti 2008 Ardhur nga Zvicra

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:32 Makina , Durrës

Nissan note 1.4 benzine- Viti 2008 ardhur nga Zvicra

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:31 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:31 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ZVICRA | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione