Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Wv polo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 2
Toyota , 2
BMW , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Opel , 1
Renault , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Wv polo,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Wv polo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:00 ,

Makina me qera duke filluar mga 15€

15 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:00 ,

Makina me qera nga 19€/dita✅

19 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:57 ,

JEPET ME QERA 6+1 SENDILE RENT A CAR

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Qer 17:08 ,

Polo

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 10:01 ,

Shitet Wv Polo e pershtatur per autoshkolle

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 19:06 ,

✅SHITET / NDERROHET ✅VOLKSWAGEN BORA ✅Letrat i ka deri ne d

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:06 ,

✅SHITET Mercedes - Benz A Class �� ✅VITI I PRODHIMIT: 2007 ✅

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:06 ,

✅Volkswagen golf plus ✅2005 ✅1.6 benzin ✅Manual 6 marsha +

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 14:38 ,

Okazion Wv Polo 1.3

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Maj 09:57 ,

Shitet Okazion Ford S max 2010 2.0 benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 23:58 ,

WV POLO

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 16:35 ,

WV Polo 1.4 TDI 2001

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 23:17 ,

Wv polo

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 16:17 ,

Shitet WV polo 1.4

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Shk 19:01 ,

Shitet WV Polo

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Shk 21:51 ,

WV POLO

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 17:28 ,

U SHIT FLM WV POLO CROSS 1.2 BENZINE -05

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 08:37 ,

Shitet wv polo 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 14:38 ,

Shitet WV/ Polo 1.4 Benzine/Gaz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 20:05 ,

Wv polo 2007 1.4 naft

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 12:01 ,

Volzvagen polo

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Nën 22:21 ,

Polo 1.4 Benzin 2004 Manual

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 18:06 ,

shitet polo 2008 gaz benzin

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 13:46 ,

Polo 1.4 Benzin 2004 Manual

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 13:46 ,

Polo 1.4 Benzin 2004 Manual

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 00:53 ,

WV Polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 03:28 ,

WV Polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 20:52 ,

Shitet WV Polo

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 12:59 ,

Shitet Wv Polo 2011 1.4 benzin

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Tet 18:33 ,

Polo 1.4 naft 2008

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Sht 15:45 ,

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 17:44 ,

Shitet Polo

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 15:39 ,

Polo

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:17 ,

Shitet Polo super gjenndje

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Gush 22:09 ,

Wv polo Viti 2009-10 Motorr 1.2 benzin 170 mi km orgjinale

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Gush 18:36 ,

Wv . Polo super gjendje e sapo ardhur ����

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Gush 18:28 ,

Okazjon polo benzin gaz

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 10:37 ,

Wv Polo

50 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 17:13 ,

WV Polo Super Gjendje 1.2 Benzine

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Qer 17:42 ,

Polo 1998, 1.4 automat - gjendje optimale

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Maj 12:09 ,

Shitet Wv Polo 2009 1.2 Benzine

270 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Pri 19:35 ,

Wv Polo okazion cmim i diskutushem

6 099 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 13:21 ,

Wv polo automat

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 23:57 ,

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 07:39 ,

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 11:26 ,

Shitet WV Polo 1.4 Benzin

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 10:51 ,

POLO NAFTE 2011

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Wv polo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • wv polo në kategorinë Makina | Audi | A3
  • Wv polo në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | CLK 320 | CLK-Class
  • Wv polo në kategorinë Makina
  • wv polo në kategorinë Punë
  • Wv polo në kategorinë Makina | Opel
  • Wv polo në kategorinë Automjete
  • wv polo në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Polo
  • WV polo në kategorinë All Category
  • Wv polo në kategorinë Makina | Fiat | Grande Punto
  • Wv polo në kategorinë Makina | Maserati

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione