Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

W202 .c200 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 2
Ford , 1
Nissan , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe W202 .c200,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj W202 .c200 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:58 Makina , Korçë

SHITET

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 11:32 Makina , Durrës

W202 kompresor

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 11:45 Makina , Elbasan

Nissan micra

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 14:23 Makina , Tiranë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 20:46 Makina , Tiranë

Shitet C200 CDI Automat full option super gjendje

2 900 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:16 Makina , Tiranë

Okazion c230 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:58 Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:27 Makina , Durrës

Timon druri

1 111 111 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Shk 09:57 Makina , Tiranë

Cklass w202 motorr c200 nafte CDI full option

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 23:03 Makina , Elbasan

Shitet Okazion VW Polo 1.2 Benzin

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 08:27 Makina , Fier

Mercedes-Benz w202 c180

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Nën 13:26 Makina , Tiranë

GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 15:38 Makina , Tiranë

Nderrohen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 12:02 Makina , Tiranë

W202 okazion per pak dit

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Korr 14:17 Makina , Berat

Mercedes Benz C200 Nafte Manual

1 100 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Qer 10:19 Makina , Fier

Shitet Audi A5 2.7 Manual viti 2011 makina ndodhet ne itali

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 18:38 Makina , Berat

Mercedes Benz C200 Nafte Manual

2 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Dhj 13:19 Makina , Tiranë

Shitet Benz w202

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 23:22 Makina , Dibër

C200 kompressor benzin gaz

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 10:52 Makina , Fier

shitet

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 14:51 Makina , Tiranë

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 21:33 Makina , Tiranë

Okazion

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 13:30 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 10:51 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 09:31 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 14:17 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 15:24 Makina , Sarandë

GOLF IV 180HP

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 16:17 Makina , Sarandë

VW Golf 4 -00

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 08:49 Makina , Tiranë

C200

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 08:51 Makina , Durrës

DISQE BENZI 16 Inch 4 Goma 205/55/16

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 11:44 Makina , Tiranë

Shitet Renault Clio III

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 10:46 Makina , Durrës

Shitet Mercedes ****

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 19:57 Makina , Tiranë

C class 200 cdi w202

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 17:39 Makina , Korçë

Mercedes C200 dizel

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 09:59 Makina , Tiranë

Mercedes Benz w202 c200 benzin gaz

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj W202 .c200 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione