Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw passat 1.9 tdi 1999 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw passat 1.9 tdi 1999,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw passat 1.9 tdi 1999 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Nën 17:54 Makina , Vlorë

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Jan 13:27 Makina , Berat

VW Volkswagen Passat TDI

23 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 14:26 Makina , Pogradec

Vw passat 1.9 tdi viti 1999 cmimi 2 mij euro

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 14:03 Makina , Pogradec

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI NAFTE

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 20:28 Makina , Tiranë

Passat 1.9 tdi BLUEMOTION

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 21:10 Makina , Tiranë

VW Passat 1.9 Tdi

1 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 18:52 Makina , Kukës

VW Passat dizel

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 17:05 Makina , Durrës

VW Passat dizel

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 18:36 Makina , Korçë

VW Passat station vagon 1.9TDI(I e Kuqe)

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 07:28 Makina , Korçë

VW Passat TDI 1999-2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 10:14 Makina , Tiranë

OKAZION VW Passat dizel

300 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 17:33 Makina , Krujë

VW Passat 1.9 tdi 1999

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 14:25 Makina , Tiranë

Shitet VW Volkswagen

2 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 19:18 Makina , Tiranë

VW Passat 1.9 tdi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 15:39 Makina , Durrës

VW Passat TD-I

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Pri 20:14 Makina , Kavajë

Shitet ose nderrohet VW PASSAT NAFTE 1.9 TDI

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:39 Makina , Fier

VW Passat -99

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 12:56 Makina , Tiranë

Vw passat 1.9 tdi 1999

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 12:48 Makina , Tiranë

VW Passat 1.9 tdi I e kuqe

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:08 Makina , Shkodër

Nderroj VW Passat 1.9 automat -00 gjendje perfekte

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 21:26 Makina , Shkodër

VW PASSAT 1.9 TDI -99

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 14:32 Makina , Korçë

Shitet Vw Passat

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 15:53 Makina , Tiranë

VW Passat -99

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 20:06 Makina , Shkodër

VW PASSAT 1.9 TDI 1999

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 22:38 Makina , Fier

VW Passat 1.9 TDI -99

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 13:31 Makina , Kukës

VW Passat 1.9 tdi -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 14:48 Makina , Tiranë

VW Passat 1.9 TDI -99

3 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw passat 1.9 tdi 1999 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione