Volvo | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Volvo , 1772
Audi , 412
BMW , 157
Ford , 113
Toyota , 64
Fiat , 50
Opel , 47
Peugeot , 33
Nissan , 32
Renault , 25
Land Rover , 24
Citroën , 24
Mitsubishi , 16
Smart , 14
Porsche , 14
Jeep , 12
MINI , 11
Hyundai , 11
Škoda , 10
Lancia , 10
Jaguar , 9
Seat , 8
Mazda , 5
Kia , 5
Saab , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Lincoln , 3
Dodge , 3
Honda , 3
Tata , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 2
Lexus , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Daihatsu , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Sot 14:08
Linku:
,

Okazion VW Touran 2011 Blue tech Sapotarguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55
Linku:
,

range rover sport 39000

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:52
Linku:
,

opel zafira

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:05
Linku:
,

volvo s60 2.3T benzin/gaz automatike

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:51
Linku:
,

VW Touran 2.0 OKAZION Sapoardhur 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 15:21 ,

Smart for two automatike -07 zvicra panoramike

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:20 ,

Ford Focus Benzin Gaz 09 letrat per 1 vit OKAZION!

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:19 ,

��OKAZION! Ford focus TDDI perfekt, full option��

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 Dyqani ,

C 300 amg line full disqe 19” c63 amg

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 Dyqani ,

Peugeot 107 2006 Automat nga zvicra ����

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:15 Dyqani ,

Opel corsa 2009 automatike dokumeta per 1 vit

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:14 ,

Mercedes-benz c180 automat benzin

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:13 ,

Mercedes benz C220

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:12 ,

Mercedes benz C220

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:12 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

16 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:12 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:12 ,

Nissan Note 1.5

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 ,

Volvo v60

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:06 ,

Fiat Doblo maxi 1.9 jtd kondicioner��������

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:04 ,

VW Sharan 2.0 Blue tech automatik DSG Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 ,

VW Touran 2011 2.0 Okazion Sapoardhur

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Shitet Volvo

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:00 ,

Fiat Bravo 1.6 Naft 2009 Super gjendje

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:00 ,

Mercedes Benz E280 Naft automat

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:00 ,

AUDI RS6 580HP V10 BITURBO QUATTRO +CASH

25 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:00 ,

AUDI A5 2.0 NAFT 2011

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:00 ,

Audi Q7 Quattro Full option super gjendje

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:00 ,

Fiat grande punto 1.3 Benzin 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:00 ,

Toyota Auris 2.0 Naft Full Option

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:00 ,

OKAZION Opel Insignia 2.0 Naft AUTOMAT

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:58 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:55 ,

okaziion Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:54 ,

AUDI A6 2017

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:49 ,

Peugout / Pezho 207 1.6 Diesel

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:47 Dyqani ,

Volvo XC60 4X4 Automatik

11 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:46 ,

E Class 280 Evo

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:43 ,

Fiat Punto viti 2000 Manuale 1.2 Benzin.Pa letra

850 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:43
Linku:
,

Volvo Xc90 Fund 2010 Super Gjendje

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:43 ,

Golf 6 Look GTIOrigjinal 2010 Motorr 2.0 Naft⚡️

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:42 ,

Okazion 2011 Audi A4 Quattro 2.0T Full option

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:42 ,

Okazion 2014 Hyundai Sonata 2.0LPI GAZ NGA FABRIKA

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 14:42 ,

Sllon S300

4 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 ,

BMW X5 nafte 10/10

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:41 ,

Vw pasat automat

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:41 ,

Mercedez benz c klas nafte

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 ,

Shitet Rimorkjo makinash transport 2€ Okazion

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:36 ,

Mercedes-Benz ML270CDI-02

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:33 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:33 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim