Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Volswagen polo - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 2
Ford , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Volswagen polo,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Volswagen polo Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:44 Makina , Durrës

Volswagen Polo 1.6 Tdi Automatike

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 20:01 Makina , Tiranë

Shes volswagen polo benzie+gas

170 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 09:56 Makina , Tiranë

Shes volswagen Polo 1.4 benzine+gas

170 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 13:49 Makina , Tiranë

Okazion polo

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Korr 16:17 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 14:37 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 19:32 Makina , Tiranë

Okazion E-class 2011 automat 2.0 nafte Blue Efficiency

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 11:13 Makina , Tiranë

Okazion E class 200 Blue Efficiency 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 22:08 Makina , Tiranë

Okazion E class 200 Blue Efficiency 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 13:55 Makina , Tiranë

Okazion E class 200 Blue Efficiency 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 19:19 Makina , Tiranë

Volswagen Polo

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 09:41 Makina , Shkodër

Toyota yaris 1.0 benzine

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Qer 18:43 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo 1.4 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 21:55 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo 1.4 naft

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 22:29 Makina , Elbasan

Shitet-Nderrohet Polo Benzin-Gaz

2 500 EUR

01 Maj 15:54 Makina , Tiranë

Volswagen polo

2 200 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 14:39 Makina , Tiranë

Golf 6

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 21:07 Makina , Durrës

vw polo 2003 1.4 naft

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 04:47 Makina , Durrës

Polo 1.4nafte 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 08:15 Makina , Tiranë

Shes Volswagen Polo

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 10:16 Makina , Tiranë

Shes vw polo viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 13:20 Makina , Tiranë

Shitet Volswagen polo

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 02:46 Makina , Tiranë

Shitet Volswagen Polo Benzin Gaz

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Nën 08:59 Makina , Kukës

VW Volswagen

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:13 Makina , Tiranë

Voswagen polo

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 17:18 Makina , Tiranë

Polo 1.4 tdi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 02:26 Makina , Kukës

Volswagen polo

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 19:44 Makina , Durrës

Volswagen POLO

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Sht 16:41 Makina , Tiranë

volswagen polo 2006 1.4 nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 09:31 Makina , Tiranë

⚠️ POLO 2006 ⚠️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 12:05 Makina , Tiranë

⚠️ POLO 2006 ⚠️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 20:35 Makina , Tiranë

⚠️ POLO 2006 ⚠️

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 11:31 Makina , Tiranë

⚠️ POLO 2006 ⚠️

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 01:03 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 18:11 Makina , Tiranë

Volswagen polo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Gush 22:36 Makina , Tiranë

Shitet makina

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 19:44 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo kambio automat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Gush 11:30 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo viti 2010 automat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 16:54 Makina , Durrës

Shitet vokswagen polo automat euro 5

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 10:31 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo automat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Korr 19:02 Makina , Korçë

Shitet

2 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 20:34 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo automat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 23:05 Makina , Vlorë

Volswagen Polo

2 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 18:51 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo automat

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 15:56 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo automat

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Korr 19:54 Makina , Durrës

Shitet volswagen polo automat

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Volswagen polo | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione