Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vinc - Makina Të gjitha në Shqipëria

Nissan , 8
Renault , 8
Fiat , 6
Ford , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Audi , 1
Bentley , 1
Bugatti , 1
Ferrari , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Piaggio , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vinc,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Vinc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:28 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez -Benz

34 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
19 Gush 16:11 Makina , Tiranë

JEEP Wrangler SAHARA Rubicon shitet nderrohet klering

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
09 Korr 23:10 Makina , Tiranë

Vinc me Kosh

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Qer 14:52 Makina , Vlorë

Shitet Benz 814

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 07:26 Makina , Pogradec

SHITET MAN

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Pri 21:36 Makina , Pogradec

SHITET MAN

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 17:57 Makina , Pogradec

SHITET

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Pri 18:26 Makina , Tiranë

Nisan Kapstar vesht shkarkus dhe vinç

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 11:42 Makina , Tiranë

Shitet Nisan alteo vinc vetshkarkuse

12 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 20:01 Makina , Lushnjë

Shiten Piaggio Okazion

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
27 Mar 20:43 Makina , Sarandë

Shitje kamioni

34 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 10:21 Makina , Durrës

FORD TRANSIT.ME VINÇ

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 20:39 Makina , Tiranë

Mercedez Benz Atego 1523

24 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Nën 00:34 Makina , Durrës

NISSAN CABSTAR ME VINÇ + VETSHKARKUESE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 00:58 Makina , Tiranë

Atego 1523 me vinc -vetshkarkuese

24 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Sht 09:23 Makina , Lezhë

mercedes

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 13:08 Makina , Tiranë

sherbime me kosh/kosh me vinc

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Gush 13:29 Makina , Lezhë

Shitet kamion me vinc

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
27 Korr 08:43 Makina , Durrës

✅Mercedez Benz 814✅

13 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 23:22 Makina , Durrës

Karrotrec me vinc

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 12:24 Makina , Durrës

NISSAN ME VINÇ + VETSHKARKUESE

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 13:56 Makina , Durrës

Karrotrec me vinc

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 10:11 Makina , Tiranë

Okazion

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 18:50 Makina , Tiranë

Atego

8 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Maj 08:04 Makina , Fier

Shitet kamjon ateko okazjon 24 ore

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 13:11 Makina , Vlorë

Shitet vinç Takraf ne Vlore

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 20:21 Makina , Durrës

Shitet kamion 1831

25 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Shk 20:30 Makina , Librazhd

Shitet Mercedes-Benz 1722

25 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Shk 17:11 Makina , Sarandë

Okazion Mercedes Benz 814 Kamjon me vinc - kamion me vinc

15 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Jan 10:56 Makina , Lezhë

Iveco Dayli 2012 me vinc

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Nën 15:29 Makina , Fier

Shes Kamionçinë me Vinç, Benz motorr 2.2

11 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Tet 13:08 Makina , Tiranë

kamio me vinc (6*6)

40 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 17:53 Makina , Durrës

MERCEDES SPRINTER ME VINÇ + VETSHKARKUESE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 13:13 Makina , Durrës

Kamjoncin 410d me vinc vet shakrakus

6 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Gush 14:17 Makina , Kukës

Shitet Shlepi Me Vinç

15 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 18:38 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 Makina , Shkodër

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 17:07 Makina , Fier

kamioncin okazion

1 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 10:24 Makina , Tiranë

kamio me vinc (6*6)

40 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 20:21 Makina , Tiranë

S class

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 21:49 Makina , Berat

Shitet Vinc Imco

4 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 18:59 Makina , Korçë

kamion

19 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 19:04 Makina , Korçë

Shitet

19 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Mar 18:52 Makina , Korçë

kamion

19 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Nën 19:32 Makina , Tiranë

Suzuki Jimny 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 19:32 Makina , Tiranë

Suzuki Jimny -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Tet 18:16 Makina , Sarandë

Kamion me vinc

1 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
29 Korr 23:03 Makina , Tiranë

Shiten ose nderrim me mjet pune

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 21:42 Makina , Tiranë

Shes nderroj

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vinc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vinc në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • vinc në kategorinë Paisje për mjeksi
  • vinc në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • Vinc në kategorinë Makina | Mazda
  • vinc në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • vinc në kategorinë Makina | Land Rover | Range Rover Sport
  • Vinc në kategorinë All Category
  • Vinc në kategorinë Elektronika
  • vinc në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Mercedes-Benz
  • Vinc në kategorinë Apartamente

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione