Tuareg 2.5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 8
Volvo , 7
Audi , 2
BMW , 2
Chrysler , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tuareg 2.5 ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tuareg 2.5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:14 ,

VW Golf 6 gaz benzin Automat 2014 Shira

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:14 ,

Golf 6 Automat 2014 benzin-gaze 100% nderrohe nderrimi shira

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:55 ,

Golf 6

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:34 ,

Chrysler me letra te sapo paguera

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:06 ,

Golf 6 OKAZION

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 ,

Nissan navara--2010--2.5nafte--4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:53 ,

OKAZION ( per kesh ) VW JETTA 2.5 Benzine

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 ,

Volvo s40 benzin/gas okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

Touareg 2.5 TDI automat

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:49 Dyqani ,

C 250 v6 amg package fuulll baxha 4 matic 4x4

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 20:05 ,

Volvo S40 R-Design / Benzine+Gaz 2.5T ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 13:45 ,

Tuareg ne shitje

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 21:07 ,

❗️ OKAZION PASSAT ❗️

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 20:43 Dyqani ,

⛔️U Shit⛔️ 230v6 2006 sport PER OKAZIONE KLIKONI POSHT

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Pri 19:32 ,

Shitet ose Nderrohet VW Tuareg R5 2.5 TDI 2006 Full Opsion

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 22:56 ,

VW Volkswagen New Beetle viti 2014 automat 2.5 gaz / benzine

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 18:23 ,

Shitet Ndrrohet Tuareg 2.5 Nafte 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:00 ,

Shitet Touareg

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 23:10 ,

VW PASSAT 2.5TDI V6 4X4 Full opt

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 10:30 ,

Tuareg

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 21:26 ,

Okazion

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

Okazion Passat 2.5 V6 Nafte AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:32 ,

OKAZION PASSAT AUTOMAT ME LETRA DERI NE DHJETOR 2021

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 12:40 ,

tuareg 2.5 naft automat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:42 ,

Okazion VW Tuareg R5 2.5 TDI 2006 Full Opsion

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 21:42 ,

Touareg

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 18:46 ,

Shitet makin tuareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 12:06 ,

Volvo S40 2.5T / R-Design Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 18:46 ,

OKAZION SHITET MAZDA 5

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 08:57 ,

Tuareg 2.5 nafte 4x4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Jan 13:40 ,

Tuareg 2.5 nafte, shitet/nderrohet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 08:36 ,

〽️Nissan Terrano 4x4‼️cmimi diskut ❗

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 08:53 ,

����Nissan Terrano 4x4 ‼️ Okazionn ‼️��

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 19:22 ,

����Nissan Terrano 4x4 ‼️ Okazionn ‼️��

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 19:22 ,

����Nissan Terrano 4x4 ‼️ Okazionn ‼️��

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Dhj 11:59 ,

Super Okazion - Audi A6

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 11:07 ,

‼️NISSAN Terrano 4x4�� Super gjendje❗

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 09:35 ,

Vw tuareg 2.5 nafte 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Nën 14:35 ,

Shitet Golf 6 Okazion

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Nën 21:50 ,

Shitet super okazion veq per pak dit

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 18:55 ,

shitet touareg 2.5 naft

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 16:34 ,

Okazion Mundesi nderrimi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 07:32 ,

Mercedes Benz Sprinter 312 4x4 2000

10 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 15:51 ,

Tuareg

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 12:59 ,

Tuareg viti 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Gush 14:59 ,

tuareg

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 23:31 ,

Jaguar x type per pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Korr 19:30 ,

Volkswagen Tuareg, ne gjendje shume te mbajtur

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tuareg 2.5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione