Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota yaris 2012 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 41
Ford , 9
BMW , 8
Audi , 8
Opel , 4
Nissan , 3
Hyundai , 2
Jeep , 2
Subaru , 2
Mazda , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Lancia , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota yaris 2012,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota yaris 2012 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 23:35 Makina , Vlorë

FORD FIESTA ECONETIC☘️(EURO5*)-1.6 DIESEL✅️E SAPOARDHUR!

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:23 Makina , Tiranë

SHITET/NDËRROHET ME FUORISTRADE

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Makina , Tiranë

Q3 premium plus

38 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:57 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 viti 2012 w212

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:48 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2012 MANUALE ❌

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 Makina , Tiranë

Toyota Auris 2012

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2.0 nafte 8-valvola.2010 Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.Automat

6 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:57 Makina , Tiranë

Volkswagen Touran 2012 ����

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 Makina , Tiranë

VW Touran 2016 automat 6+1

17 171 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Makina , Fier

TOYOTA YARIS AUTOMATIK 1.4 NAFT 2008 (MUNDESI NDRRIMI)

4 290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:49 Makina , Fier

C 200 NAFT 2009 SUPER GJENDJE 10/10 ��OKAZION��

7 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 Makina , Berat

Mercedes C250 Benzin/Gaz

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 220 automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2014 SUPER FULL OPSION

26 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 S-LINE FULL OPSION

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

NISSAN 1.6 BENZIN 2016 (5000-KM) SUPER GJENDJE

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2013 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2015 SUPER FULL OPSION

25 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Fier

E 350 NAFT 2011 FULL OPSION AMG LOOK

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Fier

BMW X5 3.0 NAFT 2013 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

JEEP 3.0 NAFT 2015 FULL OPSION

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

CLS 350 NAFT 2013 FULL OPSION AMG LINE

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:25 Makina , Tiranë

ML 350 4matic 2012 SUPER FULL OPSION

20 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:25 Makina , Fier

ML 350 4matic 2014 FULL OPSION

19 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:22 Makina , Durrës

FIAT PANDA 1.3 BENZIN 4x4 2006 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:22 Makina , Tiranë

E 350 NAFT 2014 FULL OPSION AMG LINE

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

GOLF 6 1.6 NAFT 2012 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Fier

HONDA PILOT 3.5 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:19 Makina , Durrës

AUDI A8 3.0 NAFT 2013 SUPER FULL

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Durrës

SHITEN: HYUNDAI ACCENT 1.6 NAFT AUTOMATIKE 2015-2016-2017-20

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

AUDI A8 4.2 NAFT LUNGO PRESIDENTIAL MEGA FULL OPSION

36 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:19 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:19 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMATIK 2014 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:19 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:19 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

21 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Durrës

ML 320 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 Makina , Fier

ROUTAN 3.6 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:16 Makina , Fier

FORD C-MAX 1.6 NAFT 2014 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota yaris 2012 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione