Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota corolla 1.9 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 16
Audi , 5
Opel , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Fiat , 1
Ford , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toyota corolla 1.9,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Toyota corolla 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:07 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 Makina , Durrës

Golf 1.9 Automat

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:55 Makina , Tiranë

❗NDERROHET / Super gjendje Alfa Romeo 147 1.9 JTD❗

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY NAFTE 1.9 VITI 2005 ME DOKUMENTA 07/2023

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:48 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 MANUAL

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:39 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:50 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:50 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 Makina , Durrës

Caddy Maxi 2010 .Nderrohet

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:49 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS - 1.9 NAFTE - AUTOMAT - 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 Makina , Tiranë

Shitet VW Caddy 1.9 Nafte

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:29 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Makina , Durrës

Seat toledo 1.9 nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 01:26 Makina , Tiranë

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 23:26 Makina , Lushnjë

Golf Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 18:21 Makina , Kukës

Sharan 1.9 TDI Automatik 7 Ulse Model 2006 PA DOGAN

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Qer 10:26 Dyqani Makina , Tiranë

S H I T U R .....

3 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 10:47 Makina , Durrës

OKAZION GOLF 5 MOTORR 1.9 NAFTE AUTOMAT DOGANA PAGUAR

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 22:00 Makina , Fier

Shitet Toyota Corolla 2006

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 10:12 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 08:44 Makina , Durrës

Golf V 1.9 nafte Blu Motion

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 08:40 Makina , Durrës

Fiat grandepunto 1.3 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 12:37 Makina , Durrës

Golf 5 1.9 Letra per 1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 09:07 Makina , Tiranë

Okazion

13 Shk 18:19 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 09:22 Makina , Tiranë

Range Rover Sport 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Nën 13:26 Makina , Tiranë

GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 19:02 Makina , Tiranë

Tauran 1.9 dizell 6 shpejci 2005 pa dogan EURO 4

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 23:04 Makina , Tiranë

Audi A3 Coupe 1.9 TDI

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 21:10 Makina , Durrës

toyota

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 09:49 Makina , Korçë

❌ Okazion VW GOLF 1.9 TDI / Viti 2008 ❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 21:46 Makina , Berat

toyota

4 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Jan 20:19 Makina , Berat

corolla

4 200 EUR

13 Dhj 15:17 Makina , Tiranë

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 15:30 Makina , Pogradec

TOYOTA

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Sht 15:39 Makina , Durrës

Vw touran 1.9 automat ����Okazion

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 15:47 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Qer 01:56 Makina , Elbasan

Shitet/Nderrohet 1.9 tdi okazion

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 15:30 Makina , Korçë

Passat 1.9 tdi

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 02:08 Makina , Tiranë

Touran 1.9 TDI 6+R Marsha

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 19:31 Makina , Tiranë

Okazion Mercedes Benz E. Evo 280

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 22:24 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 nafte 1.9 full option

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 18:51 Makina , Fier

Toyota Corolla dizel 2006

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 00:40 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 14:55 Makina , Mallakastër

Toyota Corolla dizel

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 10:33 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 TDi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:22 Makina , Kucovë

Toyota corolla Kucove

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:00 Makina , Fier

Toyota Corolla viti 2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Maj 12:36 Makina , Mallakastër

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toyota corolla 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione