Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Touareg 2.5 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 9
Volvo , 5
Nissan , 4
BMW , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Touareg 2.5,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Touareg 2.5 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:34 ,

VOLVO XC90 2.5 BENZIN+GAZ 2007 (6+1) SUPER GJENDJE

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Pjese kembimi per Benz CLK 270 automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:06 ,

PJESE KEMBIMI W212 Kupe E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:06 ,

Nissan Altima S

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 17:25 ,

Golf 7 R Line Fabrike

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 17:23 ,

Golf 7 R Line Fabrike

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Gush 15:31 ,

OKAZION! - Volkswagen Touareg 2.5 TDI, 175 HP, Automatic

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 17:35 ,

Vw touareg 2008

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 10:19 ,

Cadillac Escalade 2008 Motor 6.2 Benzine Per Pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Gush 10:18 ,

VW Jetta PER PJESE KEMBIMI 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Gush 11:42 ,

SHITET!! Touareg 2.5 Nafte

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 00:48 ,

��Tuareg 4900 EURO,i padiskutueshem.

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:31 ,

VW Touareg 2.5Tdi R5 Full (MUNDESI NDERRIMI)

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 23:26 ,

Vw Touareg 2.5 TDI

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 08:12 ,

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Qer 16:08 ,

Shitet Touareg

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 14:03 ,

Touareg

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 12:37 ,

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 19:19 ,

Touareg 2.5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Qer 23:01 ,

SHITET VW VOLKSWAGEN PASSAT 2013 AUTOMATIK BENZIN-GAZ

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
01 Qer 20:47 ,

NISSAN NAVARA 2.5 NAFTE 4X4

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 19:19 ,

Shitet ose nderrohet Touareg R5

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 14:40 ,

OKAZION SHITET VW TOUAREG

5 580 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 18:43 ,

Shitet ose nderohet VW Touraeg 2.5 2006

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 16:36 ,

Touareg 2.5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 01:06 ,

Touareg

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 16:07 ,

✅VWTouareg✅Automat✅2.5 Nafte✅

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:37 ,

VW Touareg

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:30 ,

Shitet touareg

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 02:03 ,

U SHIT FLM MERR JEP

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:56 ,

okazzion! shitet ose nderrohet touareg

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 19:03 ,

okazzion! shitet ose nderrohet touareg

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 14:03 ,

VW TOUAREG

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 16:30 ,

VW Volkswagen New Beetle viti 2014 automat 2.5 gaz / benzine

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 20:25 ,

Shitet Audi a4 S-line okazion

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 05:28 ,

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 04:27 ,

Mercedes benz c230 (mundesi nderrimi)

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 22:43 ,

AUDI A6 FINAL EDITION FULL OPTION GJENDJE PERFEKTE

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 18:03 ,

��SHITET��foristrad/pickup/mazda/toyota/ford ranger/nissan

4 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 18:42 ,

Touareg 2.5 naft 2007

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 11:16 ,

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT AUTOMATIKE 4x4 FULL OPTION

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Jan 22:17 ,

Shitet Touareg 2.5 Naft

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 14:18 Dyqani ,

OKAZION Tuareg 2005 5.000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Dhj 04:28 ,

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI NE GJENDJE TE PERKRYER QUATTRO

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:45 ,

Ford Ranger 2.5 TD 4x4 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 14:20 ,

VW VOLKSWAGEN JETTA ( 2.5 BENZIN+GAZ )

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 07:39 ,

Volkswagen Touareg

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 12:47 ,

OKAZION!! Shitet Touareg 2.5 nafte viti 2009.

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 11:56 ,

VW TOUAREG

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 15:38 ,

VW TOUAREG

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Touareg 2.5 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione