Toke | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 27
BMW , 12
Maserati , 4
Opel , 3
Nissan , 2
Cadillac , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Honda , 1
Ford , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Toke,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Toke Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 11:21 ,

Mercedez Sprinter Frigorifer Maxi 319 Cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 ,

Audi A8 L - Quattro - 3.0 - Mundur të ndryshohet me...

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 12:56
Linku:
,

SUPER OKAZION VW Transporter 2.4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Qer 11:55 ,

Passat

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:54 ,

BMW 640

21 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 23:57 ,

Blej Makina gjitha Llojet posht tregut Max 60%

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 10:11 ,

Shitet Toka Okazion

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 10:10 ,

SHITET TOKE OKAZION NE KAMEZ

50 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 18:34 ,

Okazion Audi Q7 3.0 Tdi 2011 shitet ose nderrohet

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 17:59 ,

ML350 benzin gaz 2010 Full Option.

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 07:12 ,

Nissan Qashqai foristrade japoneze

6 199 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Qer 16:52 ,

Volkswagen Tiguan Full Options 4x4 Pano Automat

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 16:30 ,

Nissan Qashqai Full Option Panoramik

6 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 16:12 ,

BMW 750Li Nderrohet me tok + diferenca nga ana ime

21 333 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:57 ,

SHITET/ NDROHET ME TOKE NE TIRANE

75 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 19:08 ,

Shitet Makine ose shkembehet me Apartament/Toke ne Tirane

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 12:17 ,

mecedes benz

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 15:47 ,

C230 kompresor Benzin Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Maj 13:29 ,

U shit FLM

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Pri 22:49 ,

Karrotrec

9 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Pri 03:37 ,

Audi A8 L - Quattro - 3.0 - Mundur të ndryshohet me...

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 00:56 ,

MASERATI GHIBLI S

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
12 Pri 14:52 ,

Nderrohet toke me makine

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Pri 14:51 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 16:51 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Pri 15:02 ,

Audi A8 Luxury 22.000 euro (cash)

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 15:32 ,

Audi A8 Luxury 24 mij euro

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Pri 02:07 ,

shitet acctros

37 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 15:08 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Mar 15:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Mar 15:08 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 12:37 ,

Audi A8 Luxury

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Shk 11:54 ,

TOKE&OBJEKT “KAMEZ” 0676833720

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 22:19 ,

U shit Flm

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 21:05 ,

Shitet toke

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Shk 20:57 ,

Shitet toke

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Jan 17:16 ,

Porsche Cayene Nafte 3.0 OKAZION 4x4

13 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 16:30 ,

Shitet toke ne durres

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 09:50 ,

Audi Q5 Automat Nafte 178km

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 05:28 ,

Shitet Ndrrohet

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Dhj 20:37 ,

Magazine ne shitje

140 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 17:07 ,

mercedes sport

5 000 EUR Çmimi me zbritje

19 Dhj 07:17 ,

Volkswagen Tiguan 4x4 Full Automat 2.0 Panora

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 22:23 ,

shitet ML ose nderrohet me toke

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 17:45 ,

Shitet Mercedes Benz S400

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Dhj 13:04 ,

Shitet Mercedes S400

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Dhj 21:40 ,

Shitet Toka 750m2 me letrra te rregullta

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 17:35 ,

U shittt FLM

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Toke | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione