Tayota | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tayota,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tayota Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:56 ,

Toyota yaris 1.4 nafte 2008

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 09:37 ,

Toyota Auris 1.4 Nafte Viti 2007 AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 14:54 ,

Tayota Avensis

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 20:38 ,

Toyota RAV 4

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 02:55 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Nën 02:55 ,

Yaris

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Nën 02:55 ,

Tayota

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 14:55 ,

Tayota Yaris Verso

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 11:30 ,

Tayota Rav4

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 06:23 ,

Shitet Tayota Rav4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Gush 23:08 ,

Tayota yaris 0684479574

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 00:33 ,

Shitet Tayota corola, 1.4, e sapotarguar

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 20:02 ,

Shitet tayota Yaris 2009

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Qer 20:52 ,

Tayota yaris

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 18:28 ,

tayota

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 17:28 ,

tayota

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 22:05 ,

tayota

7 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 12:47 ,

Toyota Dcat 2010 foristrad

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Sht 12:38 ,

Okazjon Range Rover sport 2.7

9 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Gush 17:49 ,

Okazion Tayota Auris 2.0 Nafte 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 23:16 ,

Toyota Yaris 1.0

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 18:34 ,

Toyota yaris

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:12 ,

Tayota yaris

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 07:53 ,

Tayota rav 4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Shk 11:41 ,

TAYOTA RAV 4

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
21 Shk 10:09 ,

TAYOTA RAV 4

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Shk 11:16 ,

TAYOTA RAV 4

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
18 Shk 08:55 ,

TAYOTA RAV 4

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
16 Shk 16:57 ,

TAYOTA RAV 4

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Jan 13:25 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 00:02 ,

Shes Peugeot 107 viti 2009

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 10:42 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 12:28 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 15:11 ,

Toyota Yaris dizel

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 19:08 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 11:03 ,

shitet okazion Tayota

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 10:35 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 15:53 ,

shitet toyota rav 4 ne gjendje super

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 14:10 ,

TAYOTA RAV 4

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 13:33 ,

TAYOTA RAV 4

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 18:15 ,

TAYOTA RAV 4■CMIM I DISKUTUESHEM

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 12:40 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 10:29 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Gush 18:46 ,

TAYOTA COROLLA

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Gush 16:20 ,

TAYOTA COROLLA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Gush 22:57 ,

Tayota Yaris

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Gush 10:15 ,

TAYOTA COROLLA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 12:53 ,

OKAZION ●TAYOTA COROLLA

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 10:03 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 11:59 ,

TAYOTA COROLLA VERSO

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tayota | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione