Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Super super gjendje | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 16262
VW Volkswagen , 8141
Audi , 4157
Ford , 3706
BMW , 3039
Opel , 1959
Toyota , 1666
Fiat , 1529
Renault , 946
Smart , 823
Peugeot , 770
Land Rover , 703
Nissan , 677
Citroën , 676
Volvo , 519
Seat , 371
Mitsubishi , 355
Hyundai , 292
Alfa Romeo , 254
Porsche , 224
Škoda , 216
Mazda , 202
Lancia , 172
Jeep , 171
MINI , 163
Suzuki , 148
Kia , 140
Chevrolet , 130
Honda , 125
Jaguar , 117
Daihatsu , 115
Chrysler , 84
Rover , 42
Saab , 37
Dacia , 36
Acura , 28
Ssangyong , 28
Dodge , 25
Daewoo , 24
Subaru , 23
GMC , 16
Cadillac , 14
Isuzu , 13
Hummer , 12
Lincoln , 11
Yugo , 8
Lexus , 8
MG , 7
Infiniti , 7
Bentley , 6
Tata , 6
Maserati , 5
Alpina , 4
Aixam , 4
KTM , 3
Lada , 2
TVR , 2
Plymouth , 2
Proton , 2
Grecav , 2
Bugatti , 2
Corvette , 2
Piaggio , 2
Ferrari , 2
Lifan , 2
BAIC , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Ligier , 1
NSU , 1
Artega , 1
Landwind , 1
Pontiac , 1
Morgan , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Super super gjendje,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Super super gjendje Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Dhj 12:42
Linku:
Makina , Tiranë

-Range Rover Sport Full ��Full Option

67 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:15
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

C250 BENZINE AUTOMAT AVANGARD SUPER GJENDJE 151273 km

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:30
Linku:
Makina , Durrës

GOLF 6 1.6 Benzine/Gaz 100% Super Gjendje!!

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 22:57
Linku:
Makina , Durrës

����Wolksvagen TIGUAN 2.0 Naft Full Optional����

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:15
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SMART 1.5 NAFTE EKONOMIKE AUTOMAT FULL PANORAMIKE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 04:24 Makina , Elbasan

Mercedes Benz CLS350d Super Gjendje

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:21 Makina , Tiranë

Shitet Hyondai i20 - Vetem 1 Pronar e blere me 0 km

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:15 Dyqani Makina , Fier

GLK 250 bluetec panoramic super gjendje

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:15 Makina , Tiranë

Audi A3 Sline Fabrike Super Gjendje

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:15 Makina , Pogradec

MERCEDES BENZ C270 ELEGANC AUTOMAT SUPER GJENDJE

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 04:14 Makina , Elbasan

A.klas .benzin.gaz.Automat.

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:14 Makina , Elbasan

Reno.kabrio.

1 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:14 Makina , Tiranë

Smart ForFour 1.5 CDI •AUTOMAT•

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:14 Makina , Elbasan

Seat.benzin.gaz.

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:14 Makina , Tiranë

Audi A7 S line 3.0 Benzin Gaz

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:14 Makina , Tiranë

LINCOLN MKC SUPER FULL 2.0 ECOBOOST

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:14 Makina , Tiranë

VW GOLF 5 NAFT 1.9 AUTOMAT FULLE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 Dyqani Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:41 Makina , Tiranë

bmw 550i

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Touareg 3.0TDI

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

FORD FOCUS TITANIUM 1.6 NAFT VITI FUNDI 2009 SUPER GJENDJE

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:13 Makina , Durrës

Toyota Yaris

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:13 Makina , Durrës

Toyota Yaris

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Shitet c class

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:13 Makina , Sarandë

Smart

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

FORD FOCUS 1.6 NAFT VITI FUNDI 2008 SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:13 Makina , Tiranë

Audi a8 Lungo 3.0 nafte

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12
Linku:
Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 270 CDI FULL OPTION

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

BMW E 60 528i x drive 2010 Benzin - Gas

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:12 Makina , Lushnjë

Shitet VW Passat 2015 Diesel Sport Edition

12 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:12 Makina , Tiranë

E350 Amg 2012 full opsion

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 Makina , Durrës

Audi A4 3.0 TDI 4x4

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:00 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 DSG BLUEMOTION - GERMAN EDITION

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 23:48 Makina , Tiranë

AUDI A6 MUNDESI NDRRIMI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:48 Makina , Fier

Mercedes benz

7 290 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:45 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Limited 4x4

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:39 Makina , Elbasan

❗️Mercedes Benz C63 AMG❗️

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:39 Makina , Elbasan

Mercedes Benz E200 Kompressor

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:33 Makina , Tiranë

GL 350 BLUETEC OKAZION

24 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Makina , Durrës

Land Rover Discovery 4 SDV6 HSE (Mundesi nderrimi)

17 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:30 Makina , Tiranë

Shitet okazion

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:30 Makina , Fier

Ml 350 2011 okazion!!

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:27 Makina , Shkodër

SHITET GOLF6 PLUS AUTOMAT 1.6NAFTE 2011

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:27 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5 PLUS AUTOMAT 1.9NAFTE

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:27 Makina , Shkodër

SHITET GOLF5 AUTOMAT 2.0 NAFTE 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 Makina , Tiranë

Opel Antara 95 mije KM super gjendje

8 499 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:21 Makina , Pogradec

SHITET ML 270 NAFTE 4x4 CDI

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:18 Makina , Tiranë

TOURAN 1.6 TDI AUTOMATIK ‼️ OKAZION

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:18 Makina , Kurbin

SHITET FORISTRAD TOYOTA RAV4 D CAT 2.2 naft

6 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:15 Makina , Tiranë

TOURAN 1.6 2011 AUTOMATIK ‼️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 Makina , Kucovë

Mercedes Ml350 bluetec 2014

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:12 Makina , Tiranë

SHITET TOYOTA YARIS SUPER GJENDJE 1.3 (B+G)

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Super super gjendje | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione