Super okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2804
VW Volkswagen , 1501
Audi , 764
BMW , 756
Ford , 703
Opel , 432
Fiat , 290
Toyota , 278
Renault , 268
Smart , 204
Citroën , 175
Peugeot , 163
Nissan , 152
Porsche , 126
Land Rover , 116
Alfa Romeo , 81
Seat , 79
Hyundai , 67
Mitsubishi , 58
Škoda , 52
Volvo , 49
MINI , 48
Chevrolet , 48
Mazda , 39
Kia , 39
Chrysler , 29
Lancia , 29
Honda , 24
Jeep , 24
Suzuki , 21
Jaguar , 21
Daewoo , 13
Saab , 10
Dodge , 9
Ssangyong , 8
Lexus , 6
Dacia , 5
Cadillac , 5
Rover , 4
Acura , 3
MG , 3
Daihatsu , 3
Isuzu , 2
Lincoln , 2
Yugo , 2
Subaru , 2
Hummer , 1
Alpina , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Tata , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Super okazion ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Super okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:30
Linku:
Dyqani ,

SHITET BENZ R320 VITI 2009 SUPER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:34
Linku:
,

Okazion 3900 € Ford C-Max AUTOMAT 2.0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 02:14
Linku:
,

Okazion Ford fusion Automat 1.4

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 16:11 ,

Okazion Mercedes Benz C200 viti 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:10 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:08 ,

1.5 DIZEL !!!OKAZION!!!

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:08 ,

Mercedes Benz w204 look AMG //Nderrohet//

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:05 ,

VW CC 2015 Okazion!!!

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:05 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 16:03 ,

FIAT-BROVO-1:9-NAFT-MANUAL-VITI-2008-SUPER EKONOMIKE-8-VALV

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:03 ,

SEAT-LEON-1:6-BENZIN+GAZ-MANUAL-VITI-2008-ME KLIMA

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:01 ,

OKAZION MERCEDES B 180. AUTOMATIKE VITI 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:56 ,

GOLF 6 VITI 2009 I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:56 ,

Okazion: Toyota RAV4 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:55 ,

1800 euro

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 ,

FORD KUGA 2016 AUTOMATIKE SUPER OKAZION

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:54 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

MERCEDEZ BENZ A160 AUTOMAT BENZIN-GAZ SUPER OKAZION

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:48 ,

ford mondeo automat okazion letra e paguara,.. okazion sot

1 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:46 ,

Okazion Dodge Nitro 2008 Automat

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 ,

Okazion..golf 5 viti 2009..1.9 naft..

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:46 ,

Okazion Bmw 740d 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:45 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL SUPER GJENDJE

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

✔SUPER OKAZION✔ BMW 750L X-DRIVE 2011 SUPER FULL OPSION

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:41 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 ,

AUDI A3 2.0naft 2007 "SUPER GJENDJE"

3 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

AUDI A4 2.0 BENZIN+GAZ 2004 FULL (SUPER GJENDJE)

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 ,

Okazion Reno Modus kambio automatike ..1.5 naft

3 060 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:38 ,

Okazion Toyota Yaris 1.5 hibrid 2014

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:37 Dyqani ,

����Okazion Vw tiguan 2.0tdi automat����

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:36 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Dyqani ,

‼️Super Okazion Toyota Aygo Automat‼️

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:36 ,

SUPER OKAZION TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE SUPERGJENDJE

3 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:35 Dyqani ,

Okazion vw polo automat ‼️

3 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:34 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i padiskutushem

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:34
Linku:
,

Okazion 3900 € Ford C-Max AUTOMAT 2.0 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:31 ,

SUPER OKAZION I PADISKUTUSHEM AUTOMAT 2010

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:30 ,

OKAZION!!!! Shitet Ford Fiesta Super Gjendje!!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 ,

OKAZION VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 ,

AUDI Q7 Shitet&nderrohet me makine me te vogel

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:27 ,

OKAZION !Vetem 24 ore,super gjendje 5000 €

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:25 ,

OKAZION I PADISKUTUSHEM CHERVOLET 1.9 D AUTOMAT 2010

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:23 ,

Audi A4 S line 2009

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 ,

SUPER OKAZION

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:19 ,

Okazion per pak dite Mercedes Benz w212 2015

14 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

Okazion!! Audi A3

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:18 ,

SUPER OKAZION/ Mercedes Benz C320 CDI AUTOMAT/BAXHA/XENON

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Super okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione