Super gjendie | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 45
Ford , 42
BMW , 36
Fiat , 21
Opel , 20
Renault , 14
Toyota , 13
Alfa Romeo , 13
Peugeot , 10
Smart , 10
Nissan , 6
Volvo , 6
Seat , 4
Citroën , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Suzuki , 2
Hyundai , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Dacia , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Bugatti , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Super gjendie,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Super gjendie Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:45 Dyqani ,

VOLKSWAGEN CADDY MAXI 2009 SUPER

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:45 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 220 AUTOMAT SUPER

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 Dyqani ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE 2007 SUPER

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:45 Dyqani ,

MERCEDES BENZ C 220 AVANGARDE SUPER

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:02 ,

SUPER OKAZION I PADISKUTUSHEM AUTOMAT 2010

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:26 ,

Ford Fiesta 1.5 eco 3500€

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:04 ,

Ford Fiesta nafte 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:46 ,

Toiota me dogan te paguar

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:15 ,

Okazion. Evo 2007 super gjendje

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:52 ,

Reno 1.2 benxin

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 13:36 ,

3700 € OKAZZION.��Mercedez-Benz��Manual��1.8 Kompressor��

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:13 ,

Mercedes c180 2006 kompressor ✅74 mije km ✅

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 12:12 ,

Mercedes C 220 blueEFFICIENCY 10/2009

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:50 ,

Lancia 1.3tdi Automat

2 610 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:42 ,

Gaz benzin okazion 4300 euro ford focus titanium

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:18 Dyqani ,

AUTO ESEM . ML DESIGNO SUPER FULL. DIESEL.

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:15 Dyqani ,

AUTO ESEMPeugeot 66 MIJE KM ORIGJINLE. AUTOMATIKE. SENSORE

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 10:08 ,

Okazionnnnn

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:49 ,

Citroen c5

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:06 ,

shitet polo 2008 gaz benzin

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 17:16 ,

OKAZION 1.4 NAFT

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:35 ,

Toyota Yaris

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Pri 13:47 ,

Okazionnnn E 250 cdi avantgard

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 10:33 ,

bmw 318 gaz benzin super gjendie

4 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:56 ,

Super karotrec

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Pri 21:35 ,

Shitet ose Ndrrohet. Slk

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Pri 15:54 ,

����AUDI A6 quattro 3.0TDI V6 4500����

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 11:42 ,

Volvo xc90

9 630 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 08:43 ,

Bmw f30 mundesi nderrimi

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 17:14 ,

OKAZIONN Renault Megane 1.5 Nafte 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 17:14 ,

OKAZIONN Mercedes-Benz C220 EVO 2005,AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Pri 14:37 ,

Toyota Corolla benzin gaz 1999

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 22:07 ,

TIGUAN 2016 FULL SUPER GJENDIE

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 20:45 ,

Golf 6 Super gjendie e mbajtur shume mire

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 18:04 ,

S class benzin gaz look 2012

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:15 ,

Okazionnn golf 6 gti APR

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 Dyqani ,

➡️SHITET AUDI A3 2000 VITI2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 09:42 ,

shes golf super gjendje ����

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 17:46 ,

Shitet okazion benz c clas 4 matic

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 17:02 ,

Audi A4 SW

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:42 ,

Bmw f30 M Sport

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 10:28 ,

E KLAS 300

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 10:27 ,

BMW 530

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 23:42 ,

Okazionn!!! Mercedes 270 panoramik

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Super gjendie | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione