Smart nafte | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 405
Ford , 60
Audi , 50
BMW , 48
Toyota , 31
Opel , 21
Fiat , 21
Renault , 19
Peugeot , 16
Nissan , 13
Land Rover , 13
Hyundai , 13
Citroën , 11
Mazda , 8
Škoda , 8
Lancia , 7
Volvo , 6
Seat , 3
Kia , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Saab , 2
Honda , 2
Tata , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart nafte , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Smart nafte Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:29
Linku:
,

Passat

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:47
Linku:
,

SHITET MERCEDES C220

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:06
Linku:
,

Golf 6 OKAZION

7 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 05:45 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:45 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:45 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:44 Dyqani ,

✅C-CLAS 220CDI VITI 2007✅ GJENDJE PERFEKTE✅

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:29 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:06 ,

Nissan Qashqai 2010 full option panoramik

7 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:40 ,

Ford focus 2008 Titanium 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:47 ,

Range rover autobiography

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:47 ,

Cls nafte gjendje perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:34 Dyqani ,

Porsche cayenne platinium edition 2015 facelift

49 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:03 ,

SEL SE260 W126 Automat Benzine1990 Gjendia ORIGJINALE

11 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:03 ,

MITSUBISHI PAJERO GLS V60 3.2 DI-D AUTOMATIKE

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:35
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 Mundesi Nderrimi‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:33 ,

OKAZION MERCEDES BENZ E350 CDI

10 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

SHITET PASAT LETRA SAPOPRERE

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:44 ,

Okazion Peugeot Benzin+Gas super gjendje

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:27 Dyqani ,

Vw golf plus 2006 nafte 6+R marsha

3 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:01 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 ,

Mercedes benz C220

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:00 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:59 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

Okazion CC 2012

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:34 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 ,

E CLASS 250 TWINTURBO 2010 (SUPER GJENDJE) ���� OKAZION!!!

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:31 ,

C CLASS 220naft 2013dhjetor (SUPER GJENDJE) ����

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:30 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:29 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMATIKE SUPER NDERROHET

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:20 ,

BMW X5 BENZIN+GAZ 3.0 AUTOMAT SUPER Nderrohet

4 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:19 ,

Nissan Micra 1.2 Benzine 2006 Automatike Super

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:18 ,

��BMW E90 1.8 BENZINE+GAZ 2007 Nderrohet��

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:17 ,

JEEP GRAND CHEROKEE NAFT 4X4 2007 NDERROHET

5 777 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:16 ,

MMERCEDES-BENZ E CLASS GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:11 ,

Touran 2.0 Automat 2007, mund te nderrohet C Class/Audi A4

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:07 ,

OKAZION MERCEDES BENZ S550 GAZ+BENZINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:58 ,

SUPER OKAZION✅SMART BRABUS LINE KABRIO PASSION ORIGJINAL✅

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:58 ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 2009 ��������

2 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:57 ,

Vw Touran 1.9 Automat-2007- ������������

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 ,

Volkswagen Tiguan 2014 4Motion 4x4

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:49 ,

Hyundai Santa Fe 2014 2.0 Diesel

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:47 ,

Mercedes Benz S Class 350 bluetec W222

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart nafte | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim