Signum | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 84
Ford , 17
Nissan , 15
BMW , 14
Audi , 11
Toyota , 7
Fiat , 6
Renault , 5
Citroën , 4
Peugeot , 4
Hyundai , 3
Smart , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Saab , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Signum ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Signum Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:13 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 ,

AVANGART E KLAS 220 CDI EVO MERCEDES BENZ w211

7 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 ,

MERCEDES BENZ E KLAS CLAS W211 BENZINE-GAS

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

"GLAUK " Rent Car Luxury S klass

99 EUR / ditë

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Makina me Qera "GLAUK"

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Makina me Qera (çmime konkuruese)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

Makina me Qera (benzin + gaz)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

Makina me Qera Ekonomike Qmime Fantastike

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:25 ,

MAKINA ME QERA DUKE FILL NGA 14 EUR DITA

14 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:56 ,

2011 Mercedes Benz C300 4matic AMG-Line

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 ,

E320 2007 Diesel

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:48 ,

Okazion! Ford Fusion 1.4 Benzine+Gaz 2009, 133000Km

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:48 ,

Super Okazion!! Toyota Corolla Verso D4D, 2007, 4+1 vende

3 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:40 ,

OPEL SIGNUM "OKAZION" SHITET

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:47 ,

Bmw 740 d M-sport fabrike

19 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 20:41 ,

BMW X5 XDrive

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:13 ,

Wolzvagen golf Citroen xsara 2002 (Mundesi nderrimi)

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 10:26 ,

Audi A4 Automatik Viti 2003 Letra per 1 Vit Mundesi Ndrrimi

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Pri 09:45 ,

Ford Frigoriferik ne super gjendje Furgon

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 23:32 ,

opel signum 1.9 diesel

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 06:41 ,

mercedes benz c220 esprit super gjendje!

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 20:53 ,

Shitet ose nderrohet opel signum

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:06 ,

Shitet opel signum super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 16:04 ,

Okazion BMW 520d

5 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:13 ,

Gjendja super

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 19:59 ,

Shitet Chrysler OKAZION !!

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 08:55 ,

Shtet Opel signum ne gjendje perfekte

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:42 ,

Audi A8 Look S8

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 09:13 ,

Opel 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 23:45 ,

Audi A5 quatro Look RS5 FULL

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 16:49 ,

MERCEDES-BENZ: B CLASS-180 (panoramik) VITI 2011

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Mar 14:53 ,

Golf 6 Manual 2.0 Naft 2010 Look GTI 2012 Letra 1 vit Full

9 700 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:14 ,

Ford Fusion Titanium 1.4, Benzine+Gaz, Viti 2009

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Shk 14:48 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 22:53 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:32 ,

Golf 6 Nafte / Diezel viti 2012 AUTOMAT DSG

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Shk 01:04 ,

Opel signum

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 01:02 ,

Mercedes-Benz E 320 EVO

7 500 EUR

12 Shk 19:00 ,

C230 kompresor AMG edition

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 10:30 ,

O K A Z I O N Shitet Opel Signum 2.2

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Jan 15:57 ,

Evo 280Benzine Gaz

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 19:21 ,

Shitet opel signum ne super gjendje

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 22:26 ,

Shitet

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 09:20 ,

SHITET OKAZION E CLASS FULL!!!

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 23:26 ,

Okazion..!!!!

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 09:56 ,

Mercedes benz E class Viti -2006 Elegance •E280 Cdi NAFTE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 09:55 ,

•Mercedes benz E class Viti 2006 Elegance •E280 Cdi NAFT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 09:55 ,

•Mercedes benz E class Viti 2005-2006 Elegance •E280 Cdi

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Signum | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione