Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet makina mercedes benz 204 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 3
Subaru , 2
Nissan , 1
Hyundai , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet makina mercedes benz 204,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet makina mercedes benz 204 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:29 Makina , Tiranë

Hyundai tucson2.0 benzin/gaz mundsi ndrrimi

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:35 Makina , Fier

Mercedes Benz C class AMG Line ☎️0685182401☎️

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 Makina , Tiranë

Okazion Subaru legacy benzin/gaz4x4 automat shitet/nderrohet

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Makina , Tiranë

OKAZION ! Jetta 2012 Benzin-gaz Me letra sapo bera

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C250 4matic 2011 benzine/gaz

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:29 Makina , Tiranë

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 20:34 Makina , Durrës

mercedes benz

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:19 Makina , Lezhë

Mercedes-Benz W204 250 cdi

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 14:13 Makina , Tiranë

Subaru 4x4 benzin gaz automat shitet/nderrohet

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 21:45 Makina , Tiranë

Shitet golf 6 benzin gaz

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 21:50 Makina , Tiranë

Pasat cc shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 14:19 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLC 250 4 MATIC 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Sht 18:06 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 09:13 Makina , Tiranë

C class 204 okazionnnn ose nderrohet

5 398 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 01:17 Makina , Tiranë

Bmw Seria 7 2010 Mundesi ndrrimi

6 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 14:31 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz model 204 Motorr 2.2 CDI Avangard,

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 12:55 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz 204 CDI

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 22:07 Makina , Tiranë

Okazion!! Mercedes Benz C204 220 CDI

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 11:46 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz 204 CDI

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 19:52 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz 204 CDI

8 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Korr 22:22 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c 204

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 12:41 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c 204

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 14:09 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 16:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class okazion!!!

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 21:42 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:07 Makina , Durrës

Mercedes Benz Look 2013

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:41 Makina , Tiranë

‼️Shitet Mercedes Benz Glk 250 bluetec (amg look)‼️

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 16:00 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 12:58 Makina , Tiranë

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin gaz 2003

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 08:16 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 14:42 Makina , Fier

Mercedes c clas w 204

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 21:50 Makina , Tiranë

Mercedes C220 CDI AMG - Sport- Full Options

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 13:35 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 23:18 Makina , Elbasan

Okazionn super gjendje

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Mar 23:37 Makina , Tiranë

Shitet 204 220 Automat

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 12:24 Makina , Tiranë

Mercedes-benz c clas 204 AMG LINE

8 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 23:10 Makina , Tiranë

Mercedes benz c204 AMG LINE

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Mar 19:23 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class OKAZION!!sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 14:24 Dyqani Makina , Kavajë

S H I T U R

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 20:22 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 19:50 Makina , Durrës

Mercedes Benz w204

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 09:32 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 22:10 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz c class 204

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 12:19 Makina , Lushnjë

okazion

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 21:31 Makina , Durrës

Shitet C Class Look AMG

7 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:49 Makina , Tiranë

Mercedes classe c 204

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Dhj 21:13 Makina , Durrës

Shitet C class 220cdi sapo targuar

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 20:22 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet C Class Look AMG

7 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:56 Makina , Tiranë

Shitet Mercedes Benz W204 / C220

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet makina mercedes benz 204 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione