Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet BMW okazion | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 1553
Audi , 55
Ford , 33
Land Rover , 18
Toyota , 17
Opel , 14
Seat , 11
Fiat , 11
Renault , 9
Citroën , 8
MINI , 7
Peugeot , 6
Smart , 6
Volvo , 5
Mazda , 4
Nissan , 4
Škoda , 4
Dodge , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
BAIC , 2
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Jeep , 2
Lancia , 2
Chevrolet , 2
Hummer , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Cadillac , 1
Hyundai , 1
Lincoln , 1
Saab , 1
Honda , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet BMW okazion,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet BMW okazion Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! BMW F10 535xi Benzine 4x4 Full Option

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ndrohet 2010 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 16:13 Dyqani Makina , Tiranë

����Vw Touareg R line 3.0tdi ����

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:07 Makina , Shkodër

SHITET ‼️OKAZION‼️ BMW 320 NAFTE AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 Makina , Tiranë

Shitet BMW X6 OKAZION 3.0 Naft!!!

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:48 Makina , Tiranë

SHITET AUDI A6 VITI 2013 MATRIX FULL OPTIONS

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:14 Makina , Tiranë

BMW X5 50d 32.500€ ❌OKAZION❌

32 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:10 Makina , Tiranë

Okazion Seat ibiza

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:10 Makina , Durrës

Okazion BMW X3 2.8i benzin viti 2011

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:59 Makina , Tiranë

GL 350 FULL/Nderrohet

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:43 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:18 Makina , Fier

�� BMW 730D 2001 OKAZION

5 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:04
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet ndrohet 2010 benzin gaz

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

Shitet VW Caddy 1.9 Nafte

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:50 Makina , Tiranë

SHITET BMW X6 14.000 Euro

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:53 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 BlueEFFICIENCY Automat FULL Lungo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:23 Makina , Tiranë

Dodge charger sx-t 2012 okazion

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:07 Makina , Tiranë

Audi A4 2009 automat 2.0 TDI

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:35 Makina , Tiranë

Okazion!! Shitet BMV X5 Viti 2014

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:05 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

����Land Rover Range Rover Evoque 2.2 SD4 Dynamic����

23 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Ford Kuga 2.0Diesel ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Ford Kuga Individual 2.0 Diesel����

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Toyota Rav4 Automat 2.2Diesel����

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

����Vjen kto dite Audi q5 S Line Fabrike 3.0Diesel����

15 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

Audi a5 Sportback Automat / Sapo ardhur

11 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Makina , Tiranë

����Bmw x6 xDrive 35d sapo ardhur Liber sherbimesh����

16 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 Makina , Durrës

Seat toledo 1.9 nafte automat

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20
Linku:
Makina , Durrës

OKAZION!! BMW F10 535xi Benzine 4x4 Full Option

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

Shitet VW Crafter transporter 2.5 nafte

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

Shitet MB c-class automatik

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

Shitet MB c-class 220 automat

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

Shitet ose nderrohet Bmw 730d

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:19 Makina , Durrës

Mazda cx-9 viti 2008

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:38 Dyqani Makina , Durrës

VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK NAFTE 1.9 VITI 2005 ME 7 VENDE GJENDJA

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

SHITET SKODA FABIA 1.2 BENZINE/GAS VITI 2010

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

SHITET TOYOTA RAV4 MANUAL 2.2 NAFTE

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

SHITET MAZDA 3 NAFTE 1.6 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 Makina , Dibër

Shitet BMW 320 AUTOMAT 2.0 NAFTE

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E220

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

Shitet Smart Forfour 1.5 nafte

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:34 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY NAFTE 1.9 VITI 2005 ME DOKUMENTA 07/2023

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Dyqani Makina , Durrës

SKODA FABIA 1.2 BENZIN/GAS VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUAR

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet BMW okazion | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione