Shervolet | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Chevrolet , 15
Daewoo , 1
22 Tet 16:48 ,

Shitet foristrad 4×4 eshte 6+1 bejm nrrim

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 10:17 ,

Foristrad Chevrolet 2006 asht 4×4 asht 6+1

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Qer 09:44 ,

Shitet foristrad shervolet 6+1 viti 2006 eshte 4×4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 21:38 ,

dajvu prerje shervoleti policis shitet benxin gaz

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 20:02 ,

Shitet makin foristad shervolet 6+1 eshte 4×4

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Dhj 19:14 ,

Shitet shervolet ebenzin +karikim me batteri

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 20:54 ,

Shervolet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Korr 10:11 ,

Shervolet spark 1.0 bezin

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Tet 11:13 ,

Okazion me kondicjoner

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 13:43 ,

tahoe

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 21:38 ,

Chevrolet Matiz benzin me 28mije km

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 13:25 ,

Shervolet Epica 2008 okazion

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 16:57 ,

Chervolet Epica -08

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Shk 09:06 ,

Chevrolet Matiz 800 -06 automatik

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Kërkime të ngjashme

Shervolet Shervolet

Në fillim