Seria 3 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 1238
Audi , 22
Ford , 9
Toyota , 5
Opel , 5
Fiat , 5
Porsche , 4
Jaguar , 3
MINI , 2
Smart , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Škoda , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Renault , 1
Jeep , 1
Bentley , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Seria 3,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Seria 3 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:36
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:16
Linku:
,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:47
Linku:
Dyqani ,

AUDI A3 SPORTBACK, 2008 , NAFTE 2.0 , K. AUTOMATIKE

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36
Linku:
Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 17:56 ,

BMV SERIA 5. 530 DIZEL. AUTOMAT. MUND NDRIMI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:48 ,

BMW SERIA 5 E60 LOOK M AUTOMAT VITI 06

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:38 ,

‼️BMW SERIA 5 - FULLLLL OPTION - MUNDESI NDRRIMI‼️

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:37 ,

Bmw seria 3 e91

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:36
Linku:
Dyqani ,

FORD FOCUS TITANIUM SPORT, 2014 , MANUAL , 1.6 NAFTE

7 790 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:36 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:36
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3490 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:36 Dyqani ,

FORD C-MAX , 2009 , MANUAL , 1.6 NAFTE , 110.000 KM !!!

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 17:20 ,

Shes BMW E93 328i Convertible version USA

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 ,

Bmw Seria 5 �� ///M-Packet ❌ 5800€ ❌

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:58 ,

VW Passat 2.0 nafte 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:50 ,

Bmw Seria 7 E38 Mundesi Nderrimi

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:41 ,

BMW 535d Bi-turbo 300ps (pa taks lluksi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:38 Dyqani ,

BMW 320 dizel 2001

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:31 ,

Bmw 530 d dhe compakt 2003 (pjese)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:17 ,

��OKAZION��BMW SERIA 1 VITI 2008 NAFT 2.0 TIRAN

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:45 ,

Bmw 535d Bi-turbo 300hp (pa taks lluksi)

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:45 ,

Benz C-Clas 205 look 63 AMG

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:25 ,

BMW 320-D Manuale NAVI-Madh 2006����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22 ,

BMW seria 5, e60, GAZ+BENZIN AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:13 ,

BMW SERIA 3 Xdrive

15 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:46 ,

MERCEDES BENZ C 250 CDI BLUEFICIENCY AVANTGARDE-12

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:50 ,

Bmw 118 dizel 2008 Tirane

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 ,

Bmw seria 1 2008 Tirane

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39 ,

Passat 1.9 tdi 4x4 viti 99 Mundesi ndrimi

250 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:37 Dyqani ,

S H I T U R .....

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:09 ,

Jeep Wrangler Sport 3.6L

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:08 ,

B class 200d nafte Automatike ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:27 ,

Shitet Super BMW Seria 3 E Mare ne zvicer 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:18 ,

BMW 520i SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:56 ,

BMW Seria 3 Super gjendje Viti 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:46 ,

BMW 530

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:17 ,

shitet ndrrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:56 ,

Bmw 530 Nafte .

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:52 ,

Bmw seria 3

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:59 ,

VW GOLF 1.9 TDI (UNITED) 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

Audi A4 1.9 tdi 2006

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 Dyqani ,

BMW X5 M LINE 3.0 naft

34 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Audi Q7 Quattro Ultra 3.0 Tdi 2017

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:18 ,

Shitet BMW

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:18 Dyqani ,

Range Rover sport 3.0 naft extra full me letra te paguara

38 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:06 ,

MERCEDES BENZ C200 CDI VITI 2007

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:02 ,

Shitet bmv 200 nafte

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:58 ,

Shitet Bmv automatik

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:37 ,

Bmw seria 3 E90 320si Limitet edition

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:21 ,

Bmw f10 525d seria 5

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:15 ,

Bmw 730li benzine/gaz 100%

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Seria 3 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione