Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sel benz benzin gaz | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 23
BMW , 21
Ford , 17
Fiat , 10
Opel , 7
Toyota , 7
Mazda , 5
Nissan , 4
Porsche , 4
Chevrolet , 3
Seat , 3
Subaru , 3
Honda , 2
Peugeot , 2
Smart , 2
Volvo , 2
Citroën , 1
Hummer , 1
Infiniti , 1
Jeep , 1
Kia , 1
Lancia , 1
Maserati , 1
MINI , 1
Renault , 1
Ssangyong , 1
BAIC , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sel benz benzin gaz,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sel benz benzin gaz Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 15:20 Makina , Durrës

VW Golf 6 look Gti 2.5 benzin gaz

7 499 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Audi A8 3.0 Benzine Me letra per 1 vite

17 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:13 Makina , Durrës

S class 350 Full Okazion Look 63 Amg

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:10 Dyqani Makina , Berat

fiat panda 4x4 benzin+gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 350 BENZIN-GAZ VITI 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

Golf 5 1.9TDI gjendje perfekte

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:30 Makina , Tiranë

OKAZION Golf 5 super gjendje 1.9 TDI

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 Makina , Durrës

⚜️AUDI A8 -3.0 BENZIN GAZ -SUPER FULL⚜️

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 Makina , Fier

HONDA PILOT 3.5 BENZIN 2011 SUPER GJENDJE

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:36 Makina , Fier

BMW X5 3.0 BENZIN 2009 SUPER GJENDJE

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:36 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.2 BENZIN AUTOMATIK 2014 SUPER GJENDJE

5 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:33 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 Makina , Fier

ROUTAN 3.6 BENZIN+GAZ 2013 SUPER GJENDJE

8 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:33 Makina , Fier

AUDI Q7 3.0 BENZIN 2012 SUPER FULL OPSION

12 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

SUBARU IMPREZA 2.0 BENZIN+GAZ 2015

7 590 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

MAZDA CX7 2.3 BENZIN 2012 SUPER GJENDJE

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

NISSAN 1.6 BENZIN 2016 (5000-KM) SUPER GJENDJE

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

AUDI Q5 2.0 BENZIN 2012 S-LINE FULL OPSION

12 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:16 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 BENZIN+GAZ 2009 SUPER GJENDJE

5 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:16 Makina , Fier

PASSAT 2.5 BENZIN 2014 SUPER GJENDJE

7 690 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:12 Makina , Durrës

FIAT PANDA 1.3 BENZIN 4x4 2006 SUPER GJENDJE

3 890 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:12 Makina , Tiranë

E 350 BENZIN+GAZ 2012 FULL OPSION

12 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E250 viti 2012 w212

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

BMW 528I look M Xdrive 2012

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz E class EVO 2006 okazion

5 130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:59 Makina , Korçë

Mercedes-Benz S320 2008

8 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 Makina , Korçë

Mercedes-Benz C300 AMG

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:55 Makina , Korçë

VW volkswagen tiguan 4motion

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:21 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:20
Linku:
Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:11 Makina , Lushnjë

Fiat Grande Punto Evo 1.4 Benzin Gaz 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:11 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:11 Makina , Lushnjë

Shitet Fiat Bravo 1.9 nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:11 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 Automat 2.0 Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:11 Makina , Lushnjë

Shitet Toyota Yaris 1.4 Nafte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:05 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 200 Kompressor Benzin/Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:53 Makina , Tiranë

TIGUAN 2.0 BENZIN GAZ VITI 2010 AUTOMATIKE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

AUDI A 4 AUTOMATIK BENZIN GAZ VITI 2003

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 Makina , Tiranë

BMW 730Li B/G 2014

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:38 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:58 Makina , Durrës

Ml550 2011 benzin Gaz super full

16 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:08 Makina , Tiranë

Okzaionn!!!!

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:16 Makina , Vlorë

BMW x5 4.8 Benzin Gaz(landi renzo) (shitet + nderrohet)

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:08 Makina , Tiranë

Subaru Forester

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:01 Makina , Durrës

OKAZION Jeep Patriot 2.4 Benzin+Gaz /110 mij km /4x4

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 14:07 Makina , Durrës

Okazion BMW x5 Benzin Gaz 3.0 Panoram

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sel benz benzin gaz | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione