Seat altea 2004 automat | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Seat , 4
Audi , 1
BMW , 1
02 Nën 13:15 ,

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 ,

SHITET OSE NDERROHET 0683380001

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 ,

SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 21:21 ,

Mercedes Benz E220 Cdi SHITET OSE NDERROHET

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 21:28 ,

Bmw 520 nafte e60 automat viti 2007, 8000 Euro

8 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 22:59 ,

Seat Altea 2.0 TDI Automat 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:33 ,

MAKINA ME QERA TIRANE NGA 17 EURO DITA DHE MAKINA

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 15:22 ,

Seat Altea

3 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Qer 22:04 ,

Shiten 7 kerra komplet

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:38 ,

Seat altea super full automat naft

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Nën 22:50 ,

Seat Altea dizel -04

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim