Seat alte | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Seat , 4
Audi , 1
07 Tet 19:52 ,

Okazion Seat Alte 2.0 TDI

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 09:09 ,

Shitet OKAZION Seat Alte

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 09:17 ,

Seat altea 2.0

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 14:51 ,

Shitet seat alte xl

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 21:05 ,

OKAZION SEAT ALTEA 2.0 TDI me letra

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim