Scoda | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Škoda , 49
BMW , 1
Fiat , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Scoda , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Scoda Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:08 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

C.clas 220 manual

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:44 ,

Scoda Octavia•Viti 2015•2.0 Naft•Automat

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:44 ,

Scoda Octavia•Viti 2007•1.9 Naft•Manual

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 16:01 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 09:23 ,

Skoda Roomster 1.4 nafte, viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:36 ,

Shitet scoda

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 22:19 ,

U shit Flm

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Shk 14:39 ,

Shitet OCTAVIA

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 18:34 ,

Shitet FIAT SCODA 1400 euro i diskutueshem

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 19:09 ,

Range Rover Vogue

60 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 13:03 ,

BMW 525d. Letra tetor 2021

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 03:25 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 15:42 ,

Skoda oktavia

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 16:56 ,

Skoda Octavia Scout 4x4

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 21:33 ,

Shitet skoda fabia

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Sht 16:46 ,

Skoda Octavia dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Sht 16:14 ,

SHITET

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 10:42 ,

Shitet nderrohet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 20:36 ,

Skoda 2010

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 15:08 ,

Scoda octavia

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Dhj 15:08 ,

Scoda octavia

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Dhj 21:34 ,

Scoda

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 20:55 ,

SUPER SKÖDA OCTAVIA 2.0 NAFT AUTOMAT DSG

4 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 10:52 ,

shitet scoda praktik

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 14:00 ,

Scoda fabia benzin/gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Pri 19:47 ,

Scoda octavia

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 17:22 ,

Shitet scoda fabia benzin/gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 09:21 ,

Scoda 1.6 benzin

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 11:10 ,

Shitet 2500

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 18:38 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Nën 09:06 ,

SCODA FABIA

1 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Tet 20:41 ,

E 320 avangard U SHIT FLM MERR JEP

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 10:02 ,

Shitet SCODA Fabia 1.4 benzin e sapo ardhur nga Zv

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 09:09 ,

Shitet SCODA FABIA 1.4 benzin 2008 e sapo ardhur Z

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 15:18 ,

Scoda 2 nafte automat.

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 11:46 ,

Shitet Scoda Fabia 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Mar 10:13 ,

Pogradec

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 06:54 ,

Scoda fabia

1 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Jan 20:59 ,

Shes Skoda Octavia - viti 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Jan 18:00 ,

Scoda octavia

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
10 Jan 08:38 ,

Scoda octavia

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Jan 08:26 ,

Shes

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
15 Nën 20:10 ,

Scoda octavia

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Tet 14:53 ,

SKoda Octavia Automatike Nafte

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 09:03 ,

Skoda Octavia

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 15:19 ,

Scoda fabia

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Gush 16:03 ,

Scoda fabia 1.6 tdi naft nga zvicrra

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 15:27 ,

Scoda Octavia

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 13:35 ,

Scoda Fabia 1.9 nafte

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Scoda | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim