Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Scania - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 3
Saab , 3
BMW , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Seat , 1
Spyker , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Scania,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Scania Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:57 Makina , Tiranë

Bmw 528i F10

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:30 Makina , Tiranë

Hyundai sonata 2015 100%gaz

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 21:04 Makina , Tiranë

Shes

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 19:10 Makina , Elbasan

Shitet VW POLO 1.2 benzin

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 21:05 Makina , Tiranë

Audi A8 4.2 TDI FULL !! ������������

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 02:57 Makina , Bulqizë

Okazion Shiten kamionat Volvo & Scania

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
28 Gush 08:54 Makina , Elbasan

Scania R450 Euro 6

50 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: > 500 000
24 Gush 19:08 Makina , Tiranë

Mercedes C300 4-matik b/g 2012

11 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 12:51 Makina , Durrës

Wv eos Cabrio TDI

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 18:37 Makina , Elbasan

shitet vw polo 1.2 benzin okazion

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:59 Makina , Kurbin

SHITEN 2 AUTOBUSA OFERTE

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Shk 10:40 Makina , Durrës

MINIBUS 9 vendesh Volkswagen Caravelle

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 11:52 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 15:25 Makina , Tiranë

Ford Focus ST-LINE ZETEC SPORT OKAZION

13 990 EUR Çmimi me zbritje

07 Gush 14:23 Makina , Tiranë

Golf 7

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Gush 00:48 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:46 Makina , Elbasan

VW TIGUAN 2.0 TDI OKAZION

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 12:16 Makina , Tiranë

Okazion c230 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 15:58 Makina , Tiranë

Makina me qera

20 EUR / ditë

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 23:03 Makina , Elbasan

Shitet Okazion VW Polo 1.2 Benzin

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 13:26 Makina , Tiranë

GOLF 5

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 15:38 Makina , Tiranë

Nderrohen

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Sht 11:49 Makina , Vlorë

⭕ Okazion �� Mercedes-benz E350 bluetec

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 18:53 Makina , Dibër

Autobus Scania Lathi 2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
15 Gush 04:19 Makina , Dibër

Autobus Scania Omniexpress '2009

25 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: > 500 000
14 Gush 12:59 Makina , Dibër

Autobus Scania 2003

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: > 500 000
04 Gush 14:40 Makina , Tiranë

Scania

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Qer 10:19 Makina , Fier

Shitet Audi A5 2.7 Manual viti 2011 makina ndodhet ne itali

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:27 Makina , Tiranë

Autobus CRAFTER/SPRINTER

14 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 18:28 Makina , Durrës

Shitet scania irizar

33 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Sht 13:23 Makina , Sarandë

Mercedes benz 2.7 cdi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:54 Makina , Tiranë

OKAZION: Shitet trajler Scania ne gjendje perfekte

20 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 10:31 Makina , Tiranë

AUTO MONI.GOLF.5.1.9TDI2005.ME DOGANE.FLM U SHIT.

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Nën 07:39 Makina , Tiranë

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Scania | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione