Saturn | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

GMC , 2
06 Gush 14:32 ,

Saturn sl2 1998

60 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Tet 12:08 ,

GMC -98

1 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Në fillim