Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

S_line | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 4012
BMW , 32
Ford , 21
Land Rover , 10
Porsche , 8
Toyota , 7
Fiat , 7
Smart , 6
Citroën , 5
Opel , 4
Hummer , 4
Škoda , 4
Nissan , 3
Cadillac , 3
Honda , 3
Chrysler , 2
MINI , 2
Seat , 2
Peugeot , 2
Dodge , 2
Renault , 2
Bentley , 2
Subaru , 2
Lancia , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Aixam , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S_line,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S_line Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Sht 18:54
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A6 S-LINE QUATTRO, VITI 2015, AUTOMATIKE, 3.0 NAFTE

21 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 20:35
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A4 (S4) ���� Mundesi ndrimi!

28 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:12
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A3 S-Line 2015 (Sedan)

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 04:35 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:35 Makina , Elbasan

�� Renault Kangoo ��

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:35 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:27 Dyqani Makina , Durrës

2011 AUDI A3 2.0 TDI S-Line

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 01:06 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA 1.4 benzine

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 01:05 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:05 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A8 L - 50 TDI - S LINE - 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:29 Makina , Fier

Mercedes Benz C class AMG Line ☎️0685182401☎️

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:26 Makina , Pogradec

Audi A6 Automatike 3.0 Nafte 4x4 S-Line Viti 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:26 Makina , Shkodër

Audi A4 2.7 Nafte S-Line Kamio Automatike Viti 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:26 Makina , Krujë

Audi A4 3.0 Nafte S-Line Kamio Automatike Viti 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 Makina , Peqin

Audi A8L 4.2 Nafte 2011 Automatike Full Options

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:04 Makina , Durrës

A7 sline quattro full nga gjermania����

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Makina , Fier

Q7 Sline 3.0T SUPERCHARGED SUPER MEGA FULL SHITET+NDRROHET

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:52 Makina , Tiranë

*** AUDI A4 2.0 TDI S-LINE AUTOMAT -10 super fullll***

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 Makina , Tiranë

Audi A5 S line Quatrro ��

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:18 Makina , Korçë

❌SHITET E350 CDI AMG-LINE/AUTOMAT/208.000 KM❌����

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Makina , Tiranë

Shitet Porche Cayene 4.8 GTS Benxin/Gaz Prins.

14 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:51 Makina , Tiranë

Audi A4 nafte 3.0 automatike Quattro S line 0697533222

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:48 Makina , Tiranë

Shitet ndrohet super Audi- S-3 full opsione 0697533222

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 Makina , Kukës

AUDI A3 2.0 TDI QUATTRO PANORAM AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

Audi A5 S-Line 2014

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Fier

SUZUKI ����

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 Makina , Fier

BMW X5 3.0 NAFT 2002 SUPER GJENDJE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:48 Makina , Tiranë

GOLF 6 2.0 NAFTE 6 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 Makina , Tiranë

BMW 118d blere ne Zurich, km origjinale

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 Dyqani Makina , Durrës

❌Nissan Qashqai +2 Automat 2.0 naft 0675766607❌

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:26 Makina , Fier

PEUGEOT ����

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Makina , Tiranë

AUDI A7 S-LINE

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:50 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:36 Dyqani Makina , Elbasan

Audi A4 2.0 tfsi

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:20 Makina , Durrës

❌ AUDI A6 S LINE 3.0 NAFT QUATTRO V 2016 AUTOMAT ❌

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:04 Makina , Tiranë

Shitet Audi A4

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:46 Makina , Tiranë

SHITET AUDI Q5 (QUATTRO)

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:43 Makina , Shkodër

OKAZION AUDI A3 S Line

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:27 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:19 Makina , Tiranë

Mercedez benz

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 Dyqani Makina , Tiranë

����Okazion Fiat 500x cross automat ����

15 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:01 Makina , Fier

Mercedes Benz S-450 + Extra Full⁣ ‼️

14 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:01 Makina , Fier

Ford Focus 2012 Automat‼️

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:57 Makina , Fier

Audi A3 S-Line 2.0 Tdi 170hp (Panorama)

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:43 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet AUDI A3 S-Line Quattro

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj S_line | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione