S 550 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 92
Ford , 42
BMW , 37
Fiat , 25
Opel , 18
Toyota , 17
Peugeot , 9
Smart , 9
Porsche , 8
Nissan , 7
Citroën , 6
Renault , 6
Jeep , 5
Lancia , 5
Honda , 3
Seat , 3
Chevrolet , 2
Chrysler , 2
Hummer , 2
Lincoln , 2
Suzuki , 2
Volvo , 2
Dacia , 1
Dodge , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe S 550 , kategori Makina , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj S 550 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Shk 20:47
Linku:
,

Mercedes Benz c 300 OKAZION

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 20:31
Linku:
,

Opel Insignia 2012 2.0 Cdti Diesel 150th Edition.

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:53
Linku:
,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:31
Linku:
,

Shitet GL 6.3 AMG e Gjitha Blacked Out 2013

40 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 20:57
Linku:
,

���� Mercedes-benz C180 kompresor ����

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:16 Dyqani ,

C CLASS 220✅ AUTOMATIK✅ VITI 2005✅

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Vw Touran Super Gjendje

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Bmw Seria 525i Super Gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes C 220 Super Gjendje

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:05 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:13 ,

Fiat panda 1.4 benzin 100hp gaz full ose ndrohet

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:31 ,

❌SHITET A CLASS 150 BENZINE+GAZ VITI 2007❌

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:29 ,

OKAZION Mercedes benz B180 2012

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Mercedes benz GLK 220 Bluetec

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 23:29 ,

Mercedes benz C220

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:29 ,

GOLF 5 1.9 NAFT 2008 AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:28 ,

Mercedes benz C220

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

Mercedes benz C220

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:28 ,

❌SHITET C200 CDI/VITI 2006/191.000KM❌���� ����

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:28 ,

Nissan Note 1.5

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:28 ,

Mercedes benz C 200

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:28 ,

Mercedes benz GLK220 bluetec 4Matic

15 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:28 ,

Mitsubishi colt 1.3 Gaz/benzine

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:27 ,

Mercedes benz GLA200 2015

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2007 GHIA GJENDJE PERFEKTE

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 ,

CITROEN C2 1.4 NAFT AUTOMATIKE GJENDJE PERFEKTE����

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:08 ,

FORD TOURNEO CONNECT 1.8 NAFT 12/2006 192.000 KM����

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:08 ,

C CLASS 1.8 BENZIN 2011 117.000KM AUTOMAT BLUEEFFICIENCY����

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:07 ,

GOLF 5 1.9 NAFT GJENDJE PERFEKTE

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:07 ,

BMW 118 BENZIN/GAS 100% GAS AUTOMATIKE IMPIANT PRINC����

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:07 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT D-4D 2010 91.000 KM ORIGJINALE ����

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 23:06 ,

AUDI A 3 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:06 ,

NISSAN QASHQAI 1.5 NAFT 2008 GJENDJE PERFEKTE

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:06 ,

OKAZION MERCEDES BENZ S550 GAZ+BENZINE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:03 ,

Citroen C4 Grand Picasso Automatik

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI BLUEMOTION DSG

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:49 ,

C-Class 220 EVO 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Audi Q7+liber sherbimesh

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Seat Altea 2006 automatik

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:48 ,

Ford FiestaTitanium 2010 benzin/gaz BRC

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 ,

BMW X1 X-Drive+liber sherbimesh

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:47 ,

Peugeot Ranch 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:47 ,

Ford Focus 1.6 dissel

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

Mercedes Benz C-Class EVO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:46 ,

Chevrolet Captiva 4x4 automatik+liber sherbimesh

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:40 ,

Golf 6 Automat benzin-Gaze 115 mi nderrim shira

1 234 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:40 ,

Golf VI Automat Benzin-Gaze 100% mundesi nderrimi shira

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.

MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.

Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al

Nëse, gjatë kërkimin tuaj S 550 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.

Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • S 550 në kategorinë Makina
  • S 550 në kategorinë All Category
  • s 550 në kategorinë Makina
  • S 550 në kategorinë Makina
  • S 550 në kategorinë Makina
  • S 550 në kategorinë Makina
  • s 550 në kategorinë Makina
  • S 550 në kategorinë Makina
  • s 550 në kategorinë Makina
  • S 550 në kategorinë Makina

Në fillim