Qashqai | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Nissan , 493
Ford , 42
Audi , 16
Toyota , 11
BMW , 7
Renault , 7
Smart , 4
Hyundai , 3
Opel , 2
Alpina , 1
Citroën , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Qashqai ,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Qashqai Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:16
Linku:
,

Mercedes C200 SPORT Benzine+Gaz Viti 2005

4 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:45
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:01
Linku:
Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:47 ,

OKAZION citroen c4 picasio 2009

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:03 Dyqani ,

Mini cooper 1.6 benzin kamio Automatike

3 240 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:03 Dyqani ,

Opel Astra 1.6nafte viti 2015 Full opsion

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:02 Dyqani ,

Vw polo Kamio Automatike

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:16 ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4X4 AUTOMATIK PERFEKT

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:11 ,

Hyundai Santa Fe 4WD 2014 Full Options

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:11 ,

Okazion Hyundai Santa Fe 2014 4WD

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:02 Dyqani ,

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE,AUTOMATIKE, 117.000 KM !!!!

4 790 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:01
Linku:
Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2006 , MANUALE , 3500 EURO ME DOGANE

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:01 Dyqani ,

VW PASSAT 2008 1.9 NAFTE , 5290 EURO

5 290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Dyqani ,

VW GOLF 5 PLUS , AUTOMATIKE , 1.9 NAFTE , 5490 EURO

5 490 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Dyqani ,

TOYOTA YARIS, 2004, K.MANUALE, BENZIN-GAZ, 2790 EURO

2 790 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:01 Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:01 Dyqani ,

PEUGEOT 207 , 2007 , 1.6 NAFTE, ME DOGANE. 5 PORTA

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 ,

Touareg 2.5 TDI automat

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:38 ,

Nissan Qashqai

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:21 ,

Golf 5 benzin gaz Prins

4 800 EUR

Dje 21:46 ,

Nissan Qashqai

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 Dyqani ,

SHITET NISSAN QASHQAI 4×4 2.0 DCI AUTOMAT ZVICRA CH

6 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

Nissan Qashqai Auromat

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:18 ,

Nissan qashqai

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Dyqani ,

Golf 51.6 Benzin +Gaz

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:05 Dyqani ,

Ford Fiesta 1.4 benzin+gaz BRC TITANIUM

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:37 ,

Okazion Nissan Qashqai 2.0 nafte 2011

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:25 ,

Nissan Qashqai 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:17 ,

OKAZION....Nissan Qashqai

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:12 Dyqani ,

Nisan Qashqai

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:11 ,

NISAN QASHQAI 1.5 NAFTE,VITI 2009 ������

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:08 Dyqani ,

Nissan qashqai 1.5 naft shum ekonomike

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

VW PASSAT 1.8T BENZIN-GAZ AUTOMAT

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:38 ,

VW TOURAN AUTOMAT

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte , Automat, 2008, ZVICRA

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:08 ,

AUDI A6 QUATTRO VITIT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:31 ,

Oazion Renault Koleos BOSE VERSION .

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:28 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:37 Dyqani ,

NISSAN QASHQAI 2.0 NAFTE 4x4.AUTO INGROSSO ����

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:31 Dyqani ,

2009 Nissan Qashqai 1.4 dCi Tekna

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:16 Dyqani ,

Nissan Qashqai 2010 2.0 Naftë AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:16 Dyqani ,

NISSAN QASHQAI 2010 AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:06 ,

Nisan Qashqai 1.5 Naft Panoramik

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

Nissan Qashqai‼️

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:10 ,

Nissan Qashqai,2008,2.0 Nafte,nga Franca

6 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:09 ,

Renault Scenic Automat

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:08 ,

Shitet Volkswagen Sharan

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:57 ,

Nissan Qashqai Kamio Manual 1.6 benzin gas -09

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:45
Linku:
,

BMW 645i AC SCHNITZER

12 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Qashqai | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione