Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Polo 2004 1.4 nafte - Makina Të gjitha në Shqipëria

Toyota , 1
Hummer , 1
Ford , 1
Lancia , 1
Audi , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 2004 1.4 nafte,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Polo 2004 1.4 nafte Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:14 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Sht 15:05 Makina , Tiranë

Lancia Musa Automat 1.3 Benzine Gaz

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 08:42 Makina , Durrës

SHITET RANG ROVER SPORT LOOK SVR 2020

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Sht 11:16 Makina , Durrës

Shiten Makinat Me cmime Okazione automat me dogan

1 111 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 23:10 Makina , Korçë

MERCEDES-BENZ E200 KOMPRESOR BENZIN + GAZ AUTOMAT ����

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 13:08 Makina , Tiranë

Polo 1.4 naft 2004 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 15:10 Makina , Tiranë

Polo 1.4 nafte

2 500 EUR

09 Pri 10:08 Makina , Durrës

Golf polo

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 16:44 Makina , Lushnjë

Polo 1.4 Nafte 2004 Cmimi 2500 Euro i Diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 14:02 Makina , Tiranë

Shitet makine

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:47 Makina , Tiranë

Shitet polo 1.4 nafte 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 23:40 Makina , Lezhë

Volkswagen Polo 1.4 nafte

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:18 Makina , Tiranë

Makina me qera duke filluar nga 20€/dita

20 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 22:14 Makina , Durrës

POLO 1.4 NAFTE 2004 SUPER GJENDJE

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 20:48 Makina , Tiranë

Shitet VW Polo

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 00:22 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Automat 2008!

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:46 Makina , Tiranë

VW Polo 1.4 Nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 23:56 Makina , Durrës

POLO 2004 NAFTE 1.4

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:38 Makina , Tiranë

SHITET

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Dhj 11:56 Makina , Tiranë

SHITET

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 21:24 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.4 nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 18:02 Makina , Tiranë

Shitet makina.

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 12:57 Makina , Tiranë

Shitet Golf Polo 1.4 naftë 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Qer 15:26 Makina , Durrës

SHITET WOLKSVAGEN POLO 1.4 NAFTE,VITI 2004

2 150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 00:17 Makina , Tiranë

Polo 2004

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 19:47 Makina , Pogradec

vw wolksvagen

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 17:26 Makina , Tiranë

Okazion polo 2004

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 15:22 Makina , Tiranë

Polo

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 15:51 Makina , Tiranë

Vw Polo 1.4 nafte 2004

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 15:59 Makina , Tiranë

Polo 2004 1.4 Naft

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 01:19 Makina , Tiranë

Polo 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 20:11 Makina , Tiranë

Polo 1.4 nafte

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 10:16 Makina , Tiranë

shitet VW polo

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 08:51 Makina , Tiranë

Polo Cross 1.4 Nafte

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 11:42 Makina , Tiranë

Cros polo 1.4 nafte manual 2004

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 19:28 Makina , Mat

Volzvagen polo

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 03:25 Makina , Tiranë

Makina me Qera Duke Filluar Nga 10 Euro

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
31 Jan 18:30 Makina , Durrës

Okazionnn

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 17:37 Makina , Elbasan

Polo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Nën 15:11 Makina , Tiranë

Shitet Polo 1.4 nafte viti 2004

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 17:52 Makina , Tiranë

Tirane

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Korr 08:38 Makina , Durrës

Polo 1.4 nafte 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 20:15 Makina , Elbasan

Okazion

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 09:51 Makina , Fier

volsvagen polo 1.4 nafte

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 14:13 Makina , Lezhë

VW Polo dizel

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 10:55 Makina , Pogradec

VW Golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 23:26 Makina , Tropojë

Okazion vw polo

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:58 Makina , Gjirokastër

vw polo 1.4 nafte 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Qer 12:40 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 16:16 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 2004 1.4 nafte | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione