Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Playstation 4 - Makina Të gjitha në Shqipëria

Audi , 10
BMW , 8
Toyota , 1
Opel , 1
Fiat , 1
Citroën , 1
Dodge , 1
Renault , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Playstation 4,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Playstation 4 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Tet 19:08 Makina , Tiranë

2012 Audi A6 3.0TDI Quattro Automat

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Sht 15:37 Makina , Tiranë

���� OKAZION Dodge Caravan 3000 € ����

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 12:13 Makina , Berat

Audi A8L presidenciale Okazion / nderrohet

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:48 Makina , Vlorë

❌Okazionnn per 24h 4950€ Phaeton 3.0 TDI 2008

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 10:10 Makina , Elbasan

BMW E90 325i ne gjendje perfekte (Benzin-Gaz)

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 16:03 Makina , Tiranë

Blejme makina pa defekte me letra OKAZION

29 Gush 00:04 Makina , Durrës

Passat 2.0 TDI Super

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 13:49 Makina , Vlorë

�� , ������������ : Mercedes Benz C Class look 2005

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 13:13 Makina , Vlorë

��AUDI A6 QUATTRO4X4 VITI 2006 3.0 tdi

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 22:05 Makina , Vlorë

Audi A6 3.0 TDI Automat look S6 ne super gjendje

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 18:51 Makina , Tiranë

SHITET GLC 250 D 4 MATIC OKAZION!!!!!!!!!!!

28 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 19:49 Makina , Vlorë

Okazionnn vetem per 2 dite Mercedes benz E class

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 11:43 Makina , Vlorë

�� Golf 5 1.9 TDI 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:40 Makina , Tiranë

Benz (204)

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 08:38 Makina , Tiranë

BENZ EVO 220 E CLASS

6 500 EUR

09 Qer 13:20 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ E200 2.2 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 22:45 Makina , Tiranë

Z4 Okazion

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Pri 22:55 Makina , Vlorë

Okazion Audi A5 8700€

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 09:39 Makina , Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 20:13 Makina , Durrës

Shitet Land Rover 1.9 Naft 1999

2 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 12:32 Makina , Fier

Audi A6 3.0 nafte 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 12:07 Makina , Fier

Okazion Golf 6+ vetem per 2 dite

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 12:48 Makina , Tropojë

��BMW 330 d 2008 manual gjendja 10/10

4 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:29 Makina , Vlorë

�� Mercedes Benz W124 250 turbo 1994 i restauruar gjendja 10

5 699 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:10 Makina , Vlorë

❌MERCEDES Benz ML320 pa taks luksi 10/10 gjendja

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 11:04 Makina , Vlorë

❌ CITROEN C4 1.6 nafte 2008

3 699 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 10:39 Makina , Vlorë

�� Passat 1.9 nafte 2003 manual 6+R DI (kuqe)

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 10:25 Makina , Vlorë

PHAETON 3.0 nafte full option presidencial

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:21 Makina , Vlorë

❌MERCEDES BENZ E CLASS 320 pa taks luksi full option

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 14:27 Makina , Durrës

U Shit! Flm Merrjep! BMW X5 Gaz-Benzine 3.0si (Look 2012)

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 22:17 Makina , Durrës

Mercedez Benz E250 D 1993 gjendje shum e mire

4 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: > 500 000
02 Qer 11:17 Makina , Tiranë

Audi q7 3x-s line Prodhim Gjerman

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 23:17 Makina , Tiranë

BMW 740d lungo

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 12:03 Makina , Tiranë

Bmw 740 D super full

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 14:14 Makina , Tiranë

Bmw 740 LUNGO

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 05:28 Makina , Tiranë

OKAZION AUDI A6 , 2.5 TDI QUATTRO

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 23:57 Makina , Librazhd

Shitet C klas 203 motorr 2.2 evo

3 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 23:58 Makina , Tiranë

V CLASS VIP 2018

93 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
09 Mar 07:39 Makina , Tiranë

Reno scenic 1.6 benxin-GAS super ekonomike*

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 02:25 Makina , Tiranë

Shiten ps3 /ps4 okazioon!!

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 11:47 Makina , Tiranë

Audi A3 SportBack Automatike

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 Makina , Tiranë

Fiat Bravo 1.6 naft Multijet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 13:36 Makina , Tiranë

Toyota Rav4 2007

5 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 13:22 Makina , Tiranë

Makineri per prodhimin e qeseve te letres

19 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Gush 18:15 Makina , Tiranë

Opel Astra 1.7 nafte manual ekonomik 3400 euro

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Korr 16:27 Makina , Tiranë

Filtra uji

99 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 20:10 Makina , Shkodër

Golf plus 2006 Automat

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 13:32 Makina , Tiranë

BMW X5 **PANORAMIC FULL**

17 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 08:30 Dyqani Makina , Tiranë

RANGE ROVER 2.7 DIZEL SPORT SWISS U SHIT FLM

12 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Playstation 4 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione