Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 2007 2.0 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Toyota , 14
Audi , 13
BMW , 12
Ford , 12
Mazda , 4
Opel , 4
Fiat , 2
Hyundai , 2
Citroën , 2
Renault , 2
Nissan , 1
Seat , 1
Peugeot , 1
Honda , 1
Smart , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2007 2.0,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2007 2.0 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 23:28 Makina , Durrës

Golf 1.9 Automat

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Durrës

VW GOLF V PLUS 1.9 NAFTE VITI 2007 MANUAL

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Durrës

SHITET FORD FOKUS 1.8 NAFTE VITI 2007 ME DOKUMENTE

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Durrës

KABRIOLET OPEL ASTRA BENZIN 1.6 E SAPO TAKSUAR VITI 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN - PASSAT - 2.0 TDI - AUTOMATIK- 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Durrës

SHITET MAZDA 3 NAFTE 1.6 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Dyqani Makina , Durrës

FORD S MAX NAFTE 1.8 VITI 2007 ME DOGANE SUPER GJENDJE

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 Makina , Durrës

Mercedes Benz Cl 500 Benzin Gaz

11 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:26 Makina , Durrës

Mercedes Benz S Class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:19 Makina , Lezhë

CLS 350 BENZIN+GAZ 2007 SUPER GJENDJE ��OKAZION��

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Makina , Fier

SMART 1.4 NAFT 2007 FULL OPSION ��OKAZION��

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz E200 Kompressor Benzine+Gaz

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 699 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:39 Makina , Durrës

Caddy 1.9 nafte.2007. Nderrohet 0699490943

5 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 Makina , Durrës

E320 2007

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:33 Makina , Lushnjë

Shitet Ford Focus 1.6 nafte 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:33 Makina , Lushnjë

Shitet Audi A3 Automat 2.0 Nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:32 Makina , Fier

C class w204 automat

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:51 Makina , Tiranë

Passat Automat.

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 16:24 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 NAFTE Viti 2007 AUT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:15 Makina , Tiranë

RANGE ROVER.2.7 NAFT VITI 2007 okazionnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:12 Makina , Lezhë

Audi A4 B5

1 850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:27 Makina , Durrës

MERCEDES-BENZ EVO 350 BENZIN-GAZ VITI 2007

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:14 Dyqani Makina , Tiranë

VW GOLF 5 PLUS - 1.9 NAFTE - AUTOMAT - 2007

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:00 Makina , Tiranë

Passat 2.0 2007

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C-Class 200 Kompressor Benzin/Gaz

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:02 Makina , Gramsh

HYUNDAI SANTA FE,2.2, AUTOMAT 190 MIJE KM

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:08 Makina , Tiranë

Okazion ❌ AUDI A3 SPORTBACK S-LINE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 06:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT | 2007 | 2.0 | DIESEL | AUTOMATIC | 260000 km

622 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 14:45
Linku:
Makina , Tiranë

❌ Okazion ❌BMW X3 4X4 Look M Fabrike automat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 13:43 Makina , Tiranë

CLS 320/ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:47 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT | 2007 | 2.0 | DIESEL | AUTOMATIC | 196000 km

1 250 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 11:24 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E200 CDI Automat EVO 2007 ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:16 Makina , Lushnjë

BMW 730d 2007

6 100 EUR Çmimi me zbritje

25 Nën 11:06 Makina , Korçë

❌SHITET HONDA CR-V 2.2 iCDTi 4x4/MANUAL/VITI 2007❌

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Nën 10:36 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT,2.0 NAFTE,2008,AUTOMAT,5999 EURO

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 08:57 Makina , Elbasan

Toyota Auris 1.4 Nafte

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 01:26 Makina , Tiranë

OKAZION VW TOURAN 1.9 NAFT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 19:40 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI MANUAL 6 MARSHA 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 17:52 Makina , Durrës

C200 kompressor benzin gaz 2007

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 10:12 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Avantgard Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 08:02 Makina , Tiranë

Shitet Passat 2.0 TDI Automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 23:04 Makina , Durrës

S-class Look 2012

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 23:41 Makina , Tiranë

E320 2007 Diesel €8.000

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 15:41 Makina , Tiranë

passat full opsion

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 08:59 Makina , Tiranë

Okazion E 270 CDI KM (origjinale)

4 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

OKAZION

111 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Nën 00:44 Makina , Tiranë

Mercedes S550 4Matik

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 11:27 Makina , Tiranë

Passat 2.0 Nafte Automat 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2007 2.0 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione