Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat 2016 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

BMW , 10
Ford , 8
Toyota , 3
Smart , 3
Audi , 3
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Nissan , 1
Opel , 1
BAIC , 1
Seat , 1
Cadillac , 1
Fiat , 1
Jaguar , 1
Volvo , 1
Lincoln , 1
Renault , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 2016,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 2016 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:05 Makina , Tiranë

SMART FORTWO 1.0 BENZINE START STOP

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:05 Makina , Tiranë

VOLVO XC60 3.0 BENZINE + GAZ NE GJENDJE PERFEKTE

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 Makina , Tiranë

Shitet BMW 120 Naft 2014 Automatik JO NDERRIME

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:13 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2.0 BLUEMOTION

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:35 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Caddy

6 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar XE, -Viti 2016, -Motor 2.0 Nafte, -Super Full

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz C220 Automat 2016 Bluetec Full Opsjon

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:08 Makina , Durrës

Caddy maxi 1.9 nafte .2009 Nderrohet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:12 Makina , Tiranë

FORD ESCAPE 2.5 BENZIN+GAZ 2016 SUPER GJENDJE

11 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:05 Makina , Tiranë

C 400 BENZIN 2016 4x4 FULL OPSION AMG LOOK

29 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:03 Makina , Tiranë

GOLF 7 2.0 NAFT 2016 SUPER GJENDJE

12 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:23 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat Full Optional 2016 4Motion

14 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:21 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350 AMG Line 2013

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:36 Makina , Tiranë

Okazion Seat Ibiza

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:16 Makina , Durrës

Pjese kembimi Jetta+ Passat 2.5 / 2.0 / 1.8 / 2.0 nafte

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 12:13 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:13 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:13 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz C250 4Matic 2010 Full Opsion

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:16 Makina , Fier

S4 FABRIKE 120.000KM

13 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 11:39 Makina , Tiranë

SHITET GOLF 7 VITI 2016 NAFTE 1.6 AUTOMAT FULL OPTIONS

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 11:29 Makina , Tiranë

BMW 530D xDrive (on/off) Individuale

20 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Sht 14:30 Makina , Elbasan

�� Mercedes GLK220 ��

16 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 14:29 Makina , Elbasan

�� Bmw x5 M ��

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 03:07 Makina , Tiranë

LINCOLN MKC SUPER FULL 2.0 ECOBOOST

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Sht 20:59 Makina , Kavajë

Passat SEL 1.8

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Sht 18:40 Makina , Tiranë

bmw seria 5 look M 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 20:31 Makina , Fier

2012 Audi A8 L(Full Options)

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:56 Makina , Tiranë

Shitet C400 Biturbo AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Sht 16:51 Makina , Tiranë

Okazion! Passat Comfortline 2.0 TDI Bluemotion

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
13 Sht 15:48 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat 2.0 TDI Comfortline

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Sht 09:08 Makina , Korçë

E Class E250 w124 Mercedes Benz SUPER

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 17:19 Makina , Tiranë

��Shi8, mercedes benz, (211), e clas, avantgarde ��

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:48 Makina , Fier

C300 2011

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 11:28 Makina , Kurbin

Mercedes-Benz E63S ///AMG V8 +650HP��

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Gush 18:05 Makina , Fier

U shit flm Merrjep!! Hyundai Sonata 2014 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Gush 08:51 Makina , Korçë

Mercedes - Benz E200 CDI BlueEFFICIENCY ����

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:11 Makina , Elbasan

BMW E90 325i Benzin-Gaz ne gjendje perfekte

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 14:54 Makina , Vlorë

Vw Golf GTI 2.0 tsi

14 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Korr 11:30 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLE 350 Blutec / AMG Line

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 20:51 Makina , Fier

Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 11:54 Makina , Tiranë

Smart 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Korr 17:22 Makina , Durrës

Passat

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Korr 12:29 Makina , Korçë

Mercedes w204 220cdi 2008 Avangarde

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 11:43 Makina , Tiranë

NISSAN NISAN QASHQAI

7 300 EUR Çmimi me zbritje

01 Korr 13:21 Makina , Fier

C class 2.2

7 470 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 13:21 Makina , Mallakastër

C 2005 Gaz Benzin

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 14:37 Makina , Tiranë

Range Rover Evoque 2.0d Dynamic

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 11:54 Makina , Vlorë

Shitet Passat 2016

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Qer 13:22 Makina , Shkodër

passat

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 2016 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Passat 2016 Passat 2016 B8 Passat 2016

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione