Pasat 1.9 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 9
Fiat , 8
Opel , 4
Renault , 4
Škoda , 3
Seat , 2
Ford , 2
Nissan , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Saab , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pasat 1.9,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pasat 1.9 Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:13 ,

Okazion Vw Passat 1.9 dizel 2004 AUTOMAT

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 ,

AUTOMODEL-Pasat 1.9 viti 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:11 ,

Passat 2008 1.9 TDI Super Gjendje, Me dokumenta te paguara

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

Passat 1.9 TDI 2008 SHUME EKONOMIK Me dokumenta te paguar

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 ,

Fiat croma 1.9 disel multijet Automat shira

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

��Okazion ✅ Fiat croma 1.9 Disel Automat �� Shira ��

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 ,

��Okazion��Fiat croma 1.9 disel Automat ��okazion shira

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:30 ,

PASAT 2.0 TDI (me 1 bosht)

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

SHITET PASAT 1.9 T(DI) te kuqe NAFTE AUTOMAT 2002

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Pasat 1.9 manual 2007 (NDRRIM+-)

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:45 ,

VW Touran 1.9 Automat DSG 0693585393 i diskutushem

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:45 ,

OKAZION Golf 5+ 1.9tdi 0693585393 i diskutushem

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 ,

W Pasat 1.9 Tdi..2007

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:24 ,

Reno shenik 1.9 naft automat

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:03 ,

Shitet

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:24 ,

Pasat 1.9 nafte

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:48 ,

Mitsubishi L200-2010-2.5 nafte- 4X4

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 ,

VW volkswagen Turan 1.9 Naft Viti 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:45 ,

Shitet/Nderrohet Golf 5 Look GTI 1.9 Automatik V

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Fiati multipla 1.9 nafte e 2003 taksa te prera

899 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:24 ,

Golf 5 volkswagen 1.9 tdi 6+1 marsha 2007 4000 €

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 01:23 Dyqani ,

⛔️⛔️E shitur ⛔️⛔️

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 20:35 ,

Shitet Pasat 2003 1.9 nafte

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 17:50 ,

Seat Altea 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 17:23 ,

AUDI A 3 1.9 NAFT VITI 2009 GJENDJE PERFEKTE

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 14:19 ,

OKAZION 3000€ Pegueto 1.9 Partner Blere me 0 KM

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Pri 12:03 ,

VW Golf 5 1.9 tdi viti 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:02 ,

Volkswagen Pasat

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 15:47 ,

Seat ibiza 1.9 naft viti 2001

190 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Pri 18:22 ,

Pasat

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 10:25 ,

Okazion

4 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 09:22 ,

Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 09:10 ,

Pasat 1.9 tdi 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 02:05 ,

Shitet ose nderohet.

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 08:50 ,

PASAT 2.0 Tdi me 1 bosht.

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 11:50 ,

Shitet Pasat

600 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 15:20 ,

Passat okazion

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:28 ,

OKAZION VW GOLF 5+(taksa per nje vit)1.9tdi 0693585393DISKUT

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:47 ,

Okazioonn Passatt

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:50 ,

Okazjon: vw pasat 1.9 nafte 2700€

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 14:40 ,

Shitete pasat me letra

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 14:19 ,

Shitet pasat 2003

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 01:12 ,

pasat 1.9 nafte

600 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 15:58 ,

pasat 1.9 naft

600 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 07:17 ,

OKAZION

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pasat 1.9 | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione