Pa dogane | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 280
BMW , 213
Ford , 176
Opel , 110
Toyota , 87
Fiat , 74
Renault , 72
Citroën , 42
Volvo , 39
Peugeot , 37
Nissan , 36
Smart , 35
Land Rover , 33
Hyundai , 31
Porsche , 26
Alfa Romeo , 16
Mitsubishi , 15
Chrysler , 13
Seat , 13
Jeep , 13
MINI , 11
Škoda , 11
Lancia , 11
Suzuki , 8
Honda , 8
Chevrolet , 8
Mazda , 7
Jaguar , 5
Kia , 4
Ssangyong , 3
Rover , 3
Lexus , 3
Dacia , 2
Cadillac , 2
Dodge , 2
Saab , 2
Daewoo , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
MG , 1
UAZ , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pa dogane,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pa dogane Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:14
Linku:
,

C Class W204 Mercedes Benz ( e sapo ardhur)

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 23:48
Linku:
,

Ford galaxy 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 17:16
Linku:
,

C Class W204 Mercedes Benz ( e sapo ardhur)

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:34 ,

Mercedez Benz automat 220 nafte perfekte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:34 ,

Audi a7 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:33 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:33 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:44 ,

Porsche 944 Targa ���� egzemplarë i vetëm!

29 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:05 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:58 ,

C-Klass 320-CDI Sport-Edition Harman\Kardon 7G DE����

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:53 ,

⛔️Benz 2012,C300 Benzin,Automatike,Panorama,AMG Package⛔️

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:02 ,

E 350 PANORAME FULL FULL FULL

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:37 ,

Mercedes-Benz B180 Cdi Automat - 2011

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:31 ,

Golf V 1.9 TDI 3200 €

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:23 ,

Honda jazz Zvicra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 23:23 ,

Mitsubishi Outlander Zvicra

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:13 ,

Shitet Nissan Qashqai 2.0 Nafte , Automat, 2008, ZVICRA

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:55 ,

Saab 1.9 AUTOMATIK PA DOGANE

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 ,

Suzuki Swift.1.3.Automat.07.����

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:34 ,

PASSAT 1.9 TDI 4300€

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:01 ,

Mercedes benz w204 2012

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:36 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFT AUTOMAT 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:34 ,

BMW 530 FULL, NAVI TË MADH, SPORT

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

//OKAZION C CLASS 300 BENZIN 2012 V6 4 MATIC AMG LINE FULL

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:12 ,

OKAZION:MERCEDEZ, E 220, AUTOMAT,4MATIC 2016 FULL,

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:04 Dyqani ,

BMW 525 XD, 2008 , NAFTE , AUTOMAT , LEKURE ETJ

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 ,

E class 350. Full Option. 2009. Pa takse luksi.

12 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:58 ,

BMW 520 NAFTE AUTOMAT VITI 11/2011...193 KM...��

10 199 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:58 ,

C class 300. Panoramik. Super gjendje. I sapo ardhur. 2012.

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:43 ,

SUPER OFERTE !!! BMW 535 X Drive ,2013, vetem nje pronar

14 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 ,

Suzuki Jimny -Automat- ���� 1.3 benzine 4x4��

6 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:25 ,

Mercedes Benz Ml 350d AMG Line Premium Edition

20 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:23 ,

VW VOLKSWAGEN GOLF 6 1.6 TDI I VITIT 2011

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:18 ,

VW PASSAT-09

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:06 ,

Audi Q7 3.0 TFSI Quattro Prestige, S-Line. Mega fullllll

39 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:06 ,

Nissan Qashqai+2 Premium 2.0 DCI Full Options

10 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 ,

VW GOLF 5 - 2.0 GTD - AUTOMATIK - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:56 Dyqani ,

PASSAT 1.9 TDI NAFTE AUTOMAT ARDHUR GJERMANIA SUPER

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:54 Dyqani ,

EVO 280 AUTOMAT FULL EKSTRA ARDHUR GJERMANIA

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 ,

TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE OKAZION 3150€

3 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:48 ,

FORD FIESTA TITANIUM 2010 1.4 BENZIN-GAZ

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:47 ,

***Vw Golf 6 1.6 BENZIN/GAZ 2011 super gjendjee**

5 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:37 ,

Fiat Punto 2010 Gaz-Fabrike

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:21 ,

Golf 6 1.6nafte 2010 me dogane ta 4999euro

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 ,

AUDI A6 3.0 TDI Sapo ardhur nga GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Dyqani ,

Toyota Yaris 1.4 Naftë

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:55 ,

@ AUTO SHEHU @ SH I T U R @

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 ,

FORD FOCUS 2007 super cmim okazionn!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:50 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - Audi A3 1.9 Tdi Diesel SportBack

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 ,

@ AUTO SHEHU @ Shitet - C Class 200 Cdi DieseFull Option

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pa dogane | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione